Jump to content
Fivem-DEV.cz

Dr.House

Administrators
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

Dr.House last won the day on May 2

Dr.House had the most liked content!

Community Reputation

91 Senior

About Dr.House

 • Rank
  Gold II
 • Birthday 07/22/1998

Recent Profile Visitors

1,950 profile views
 1. Něco jako toto? Nebo co to má být za script? https://youtu.be/olXZ2nq8FHQ
 2. Prosím doplnit nějaké důkazy viz fotky, konverzace cokoliv.
 3. Jediné co se mi na tom nelíbí nebo jsem nezjistil - otevření aktuálního projektu jsem nenašel - podpora nativek, čekal jsem, že zrovna toto tam bude, když VSCode má na to plugin a toto je postavené na pluginu
 4. Kdyby jste si chtěli poměřovat ptáky a někam něco nahlašovat tak to klidně můžete ale na fóru nebudou žádné výhrůžky ju děcka?
 5. Dr.House

  Vinice

  Můžeš si to udělat celkem jednoduše nebo koupit hotové řešení, jedno je na moditu myslím.
 6. Je to floating help text.
 7. Dr.House

  Zvýšení slotů

  Starší verze scoreboardu brali hráče pouze z clientu ne serveru takže pak docházelo k chybě, kdy se ti nezobrazovali hráči co byli dál od tebe, teď už to tak není.
 8. Kluci a holky, dostali jsme se do bodu, kdy tu výrazně roste počet špatných témat a není tu nikdo, kdo by byl schopen napsat aspoň základní návod ale to si nemyslím, já si myslím, že je nás tu dost, co jsme schopni a tak vyhlašujeme tuto soutěž o nejlepší návod. Co to musí splňovat? - návod, který ještě na foru není - vztahovat se k fivem - být přehledný a funkční - mít ukázky kódu & informační hodnotu Jak vyhrát a mít co nejlepší návod: - obrázky a jednoduché vysvětlení - ukázky kódu - informační hodnota Nejlepší z vás dostane naše poděkování a 20€ jako odměnu :) Prosím piště návody jen na to, čemu rozumíte a víte, že budou fungovat každý návod by měl jít jednoduše otestovat. Návod může být i na banální věci, například získání identifieru s ukládáním, logování, registrace příkazů a třeba příkaz /car nebo jednoduchý report systém. Všechny kody k návodům musí být zde na fóru dostupné.
 9. Prosimtě to že se něco samo uloží je věc jedna to, že vyhrožuješ s udaji je věc druhá. Základ je toho, že toto máte řešit v klidu, poukázat klidně na chování, které není správné ale vypisovat tu, že někdo půjde do vězení? Krom toho už někdo z vás někdy dával nějaký TO? Už jste někdy něco takového řešili, že se tu tím tak machruje. Fakt by mě to zajímalo. Takže co si z toho vzít, lepší je sepsat všechny důkazy srozumitelně bez nadávek a udělat příspěvek, u kterého půjde poznat co se teda děje, takždý každý piští na každého a nic z toho není :)
 10. Děcka si hrají na policii? Vážně? Zároveň shromažduješ IP? Máš někde GDPR? Rád bych si přečetl, kam chodí data uživatelů, díky za odpověď.
 11. Dr.House

  Doorlock na hex

  To asi nebude uplně fungovat ne? Logicky by vyplíval zápis v table {hex1, hex2, hex3 } ale dávat stringy za sebe bez klíče?
 12. Prosimtě bylo by fajn vědět, kde přesně máš nějaký hud? Ta stamina jak je vidět bere nějaké data a vrací uživatelovi staminu po 25% procentech v tom stmaina scriptu takže pokud máš někde něco, co ti zobrazuje aktuální staminu spíš se musíme zaměřit, na to co ti to zobrazuje pokud tam chceš číslo místo baru např.
 13. tak si to uprav :)
 14. Mno návod tu asi celý není ale jednoduše - request model, create object vytvoří objekty někde na zemi třeba - delete object ho smaže - časový rozhraní pro všechny potřebuješ udělat na server-side pokud je chceš mít syncnuté a pokud ne tak stačí u klienta - když sebere point vymažeš objekt, dáš item a nastavíš časovač třeba na 15 a ten timer kontroluje jestli třeba odpočtem už je v tom času

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...