Jump to content
Fivem-DEV.cz

Dr.House

Administrators
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Dr.House last won the day on February 18

Dr.House had the most liked content!

Community Reputation

100 Senior

About Dr.House

 • Rank
  Gold II
 • Birthday 07/22/1998

Recent Profile Visitors

4,293 profile views
 1. Budete zde dělat nějaké návody? Jak využít economy / storage etc? Díky tomu by to mohlo vzrůst :)
 2. Jelikož mi to přišlo do PM, jak to udělat hodím to sem :) Jedná se o základní chat přímo od CFX, který je v každém serveru. tak si ukážeme, jak toto pozadí odstranit jednoduše aby to mohl udělat každý. 1) Otevřeme si resources/[gameplay]/chat/html/config.ts 2) Najdeme style objekt, který můžeme změnit k obrazu svému, my chceme transparentní pozadí Vypadá takto: export default { defaultTemplateId: 'default', //This is the default template for 2 args1 defaultAltTemplateId: 'defaultAlt', //This one for 1 arg templates: { //You can add static templates here 'default': '<b>{0}</b>: {1}', 'defaultAlt': '{0}', 'print': '<pre>{0}</pre>', 'example:important': '<h1>^2{0}</h1>' }, fadeTimeout: 7000, suggestionLimit: 5, style: { background: 'rgba(52, 73, 94, 0.7)', width: '38vw', height: '22%', } }; Jak vidíme, je tam background , která definuje barvu pozadí. Změníme tedy parametr z rgba hodnoty na transparent. export default { defaultTemplateId: 'default', //This is the default template for 2 args1 defaultAltTemplateId: 'defaultAlt', //This one for 1 arg templates: { //You can add static templates here 'default': '<b>{0}</b>: {1}', 'defaultAlt': '{0}', 'print': '<pre>{0}</pre>', 'example:important': '<h1>^2{0}</h1>' }, fadeTimeout: 7000, suggestionLimit: 5, style: { background: 'transparent', width: '38vw', height: '22%', } }; Po restartu by se měl aktivovat webpack a zkompilovat to znovu, protože došlo ke změnám na server konzoli se vám objeví hláška s buildem. Až bude build hotový stačí restartovat resource :) Do té doby resource nepůjde nastartovat nelekněte se.
 3. Místo toho dávat link na vlastní discord, kde je zatím minimum lidí, co kdyby jsme ti udělali sekci na fivem-dev discordu, kde ty snippety můžeš poslat taky? :)
 4. Poslal si sem webhooky, ty smaž z discordu jinak ti tam každý může spamovat na to si dávej prosím pozor. Zároveň prosím sem dej pokud to háže error, když použiješ příkaz /car hodí to do server-konzole chybu? Jde vůbec používat ten příkaz po tvé upravě?
 5. Jelikož html část nejde encodovat stačí ti do index.html nějakého přidat do hlavičky část scriptu od fontawesome a používat ho jen žáleží, jaký přístup máš ke zbytku :)
 6. Mno tuning byl vždy pokud používáš ESX bokem ve scriptu, kde v configu je přepínač na to jestli si může tunit někdo sám nebo na to musí mít job mechanic, takže na to bych se podíval myslím, že to byl esx_lscustoms
 7. get length of a nil value (local 'result') to znamená ,že result je nil aneb buď tabulka neexistuje nebo nejsi správně připojený na databázi (to spíš) nebo se stalo něco podivného jiného.
 8. Tady je na to udělaný rovnou script s příkazem https://github.com/jaimeadf/discord-screenshot
 9. Nic proti ale přístě by to chtělo třeba napsat tvůj nick normálně na fórum a ne takto... Prosimtě více se rozepiš, třeba sem napsat, proč vlastně by se někdo měl ucházet.
 10. Nějaké další důkazy? Nebo toto schovám a dám vám warn point :)
 11. To může být tím pádem špatně importované a nebo exportované, to znamená, že se font nenačetl správně,
 12. Ehm mno záleží co myslíš, reálně si sem dal jen fotku, myslíš třeba to, že je to přesvícené? Myslíš to, že se spawneš jako ped? Myslíš cokoliv?
 13. Trošku jiný přístup k CK, dá se volat jenom z console. Má v sobě moduly, které si můžete psát pro to aby to sedělo přímo vám nebo i default samozřejmě tabulky. Reálně to má spíše méně funkcí rage_ck nemůžete to volat ve hře (za mě je to bezpečnostní riziko) tím pádem spíš v tomto najde výhodu někdo, kdo má rád přehledný kód. Github: https://github.com/rcore-cz/rcore_ck Budu moc rád pokud se připojí ostatní tvůrci scriptu a přidají jejich moduly, díky tomu by se tento CK script mohl stát silným. Nikoho nechci nabádat aby používal výhradně tento dávám to veřejně kdyby chtěl nějakou alternativu. Klasika klidně to používejte ale nechte název jaký je, když si přidáte 5 řádků neznamená to, že script je váš a taky ho neprodávejte, díky :)

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...