Jump to content
Fivem-DEV.cz

Narweex

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Narweex last won the day on March 16 2021

Narweex had the most liked content!

Community Reputation

3 Nováček

About Narweex

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Narweex

  Nefunkční chat

  Ahoj, nedávno jsem přešel na ESX v1 final, vše mi funguje v pořádku, ale nevím si rady s chatem od Nobodyho, který jsem mimochodem stáhl tady z fóra. V chatu funguje jenom twitter, reklamy a blackmarket, /do, /me a /doc napíše že command neexistuje. Potřeboval bych prosím pomoct, ať už s tím proč to je, nejlépe jak to opravit. Děkuji za pomoc
 2. Narweex

  [POMOC] Drugs

  Nám také přestalo fungovat zpracování u drog, na esx 1.0, po přechodu na 1 final už to funguje. Takže problém bude asi tam.
 3. Narweex

  Shop jen pro JOB

  Určitě, budeš tam muset asi udělat něco ve stylu " if PlayerData.job ~= (job) then TriggerEvent" Netvrdím že to je správně, koneckonců moc to neumím, ale nějak takto se to podle mě dá udělat.
 4. Narweex

  [POMOC] Drugs

  Já mám například úplně stejný problém. Esx_drugs
 5. Ahoj, potřeboval bych naléhavě pomoci s policejob. Snažil jsem se přidat animaci zatýkání, ale člověk se potom ocitl v "infinity poutech". Pak jsem se snažil opravit přenášení, které nešlo, občas to fungovalo, občas ne. Vyzkoušel jsem všechny možná skripty pro animace, typu esx_ruskiarrest atd. Potřeboval bych poradit, nejlépe třeba poslat funkční skript main.lua z client složky.
 6. Možná jsem se vyjádřil "blbě", server jsme dělali my jemu, ale to že si ještě přisvojí přezdívku, není ani naše starost. Navíc, jen jsem poukázal na to, aby si na toho borce dávali pozor. Samozřejmě nic proti tobě, to že ještě používá tvoji přezdívku je ještě horší, mrzí mě, že to dopadá i na tebe.
 7. Ahoj, na serveru přemýšlím, jak udělat systém kupování "medkitů/medibagů" pro EMS, napadlo mě to udělat 1. přes command /medibag by dostali medkit. 2. přidat tam obchod z esx_shops. 3. udělat to v boss/menu oblečení. Prosím o pomoc, která z metod je podle Vás nejlepší, a případně nějaký nápad jak to zprovoznit. Děkuji za pomoc
 8. Zdravím, rád bych Vás informoval o jistém člověku, který si nedávno vytvořil server a okrádá developery. Domluví si platbu přes Paysafe při předání serveru. U nás si objednal server, dokončili jsme jej v sobotu večer, předali jej. Udělali jsme výjimku, protože jsme jej nějakou dobu znali. Za server měl zaplatit 300 korun. Server do teď nezaplatil, všem developerům dal bany a "vypařil se". NIJAK HO TÍMTO NENAPADÁME, POUZE INFORMUJEME ABYSTE SI NA NĚJ DÁVALI POZOR. Server se jmenuje AtlanticRP. Přikládám jeho Discord ID, a pár fotek. Na discordu vystupoval pod přezdívkami: Efko, New London, PanAtlantic, HexMan_Efko. Přeji hezký den.
 9. Ok, myslím že jsme si všechno vyjasnili, takže žádám o smazání příspěvku, který nás očerňuje.
 10. No, to bylo spíše nedorozumění mezi námi třemi. A jestli to nechtěl, tak proč tam mít zbytečnou roomku? Navíc jsme od začátku říkali, že nevíme jestli to zvládneme. A navíc dotyčný NIC neplatil.
 11. To bych chtěl teda vidět, protože žádný takový skript jsme neposlali, poslali jsme pouze fotku, jak by to MOHLO vypadat.
 12. O to nám mi ani nejde, ale pokud to smazat nehodlá a bude v tomhle pokračovat, pak by asi bylo i na místě tam jít a nějak to řešit.
 13. Nemusíme být hned u policie, abychom si našli zákoník, pak také připojením na server, které je dobrovolné!, Člověk defacto pošle svoji IP adresu. GDPR možná porušil pan "Wolf", když nám vyhrožoval, že zveřejní naše osobní údaje.
 14. Dobrý den, rád bych se k tomuto za nás všechny tři vyjádřil. Tato osoba po nás chtěla nakonfigurovat vMenu, později celý server. Server jsme měli pouze RP, tak jsme základ chtěli vzít z něj, a udělat drift server. Později vyšlo najevo, že si z nás dotyčný člověk jen dělal srandu a pak začal vyhrožovat trestním oznámením za "kradení skriptů". Maximálně jsme vzali skript, a KOMPLETNĚ jej předělali, když jsme se učili developovat. Proto toto chování nehodláme tolerovat, a tímto dotyčnou osobu vyzývám aby příspěvek smazala, z důvodu pomlouvání, urážení, a bezdůvodného obvinění. V žádném případě nechceme nic řešit právní cestou, pokud to nebude nutné. Přeji hezký den. PS: Také nám vyhrožoval zavoláním policie a tím, že má naše osobní údaje.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...