Jump to content
Fivem-DEV.cz

shino

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Nováček

1 Follower

About shino

 • Rank
  Bronze III
 • Birthday June 9

Recent Profile Visitors

649 profile views
 1. shino

  GcPhone

  Ahoj, běž do gcphone\html\static\config a otevři ten config.json. Tam si můžeš to můžeš měnit
 2. Hezky sepsaný návod, myslím si že to pochopí i ti největší začátečníci.
 3. Když napíšu /me nebo /do tak to ostatní hráči taky vidí nad hlavou. To stejné i u TAGu, když ho zapnu a ostatní hrači jsou kolem mě, tak to vidím jenom já, ale hráč pojede pryč. Tak ho uvidí taky nad hlavou. TAG mam od relisoft_tags
 4. Díky moc :) když tak tu je můj discord : shino#4851
 5. Poslal by jsi code jak to tam mam napsat prosim?
 6. Zdravím, zkoušel jsem přidávat auta do sheriff job configu, a najednou mi naskočil tento error Takhle vypadá client/main.lua : Takhle vypadá config :
 7. První obrázek : givoval si milony Druhý obrázek : posílal mod menu ck gangu a echosense Třetí obrázek : Je to Trial Support na RedmanModz, který prodává injectory a mod menu do hry FiveM Má server se jménen Sun City, kde má spoustu leaknutych scriptů Jeho steam hex: 110000140ed5652 více toho nemam
 8. Zdravím, chtěl bych oznámit jednoho cheatera jménem _$Lukas$_. Má ban na několika CZ/SK RP serverech. Jeho injektor je Eulen. Má spoustu mod menu jako např. CK Gang menu, fivesense atd. Jeho discord:
 9. Zdravím, neměl by někdo nějaké funkční RP Menu? Nebo aspon nějaký menší a stručný tutorial jak ho udělat a přidat tam do něj třeba ID Karty a Faktury?
 10. shino

  Fivem Crashing

  To bude kvůli nějakému interiéru co jsi tam přidával. Takže ta hra ti bude padat, když se přiblížíš k tomu dánemu interiéru.
 11. Hledám funkční esx_policejob s funkčí F6, více hodnostěma. Pokud by někdo měl, tak mi ho prosím pošlete na dis shino#4851. Budu vám moc vděčný, díky :)
 12. Zkusil jsem to udělat, a potom mi ten chat už nefungoval vůbec. Zkusil jsem vymazat cache a restartovat server. Taky to nefungovalo. Po tom co jsem to tam napsal to RegisterCommand('me', function(source, args, rawCommand). Tak kdyz jsem napsal /me. Tak to už psalo jenom me is not a valid command
 13. A to je v chatu, nebo v esx_rpchatu? A když tak jestli to mám udělat u každého commandu co tam je?

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...