Jump to content
Fivem-DEV.cz

xogos

Administrators
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

xogos last won the day on December 26 2020

xogos had the most liked content!

Community Reputation

62 Senior

About xogos

 • Rank
  Gold II
 • Birthday 06/07/1997

Recent Profile Visitors

1,310 profile views
 1. Každý někde začínal, dobrá práce.
 2. Promiň ale tohle fakt návod nebyl, takže jsem ti to přesunul do "Veřejně dostupné"
 3. Jestli jsi začátečník tak doporučím si přečíst toto https://docs.fivem.net/docs/scripting-manual/introduction/creating-your-first-script/ popř tohle video.
 4. xogos

  Sireny na Q a LAlt

  4) Psaní topiců Zamyslete se 2x jestli vaše téma patří do takové sekce kam jej chcete vložit... Jestli se váš problém netýká ani jedné sekce, tak jej vložíte do sekce "Ostatní" Příště když chceš pomoc tak to určitě nedávej do "Návody" děkuji :)
 5. xogos

  Server neuklada pozice

  Přístě použij pastebin
 6. xogos

  Ped coords

  local entity = NetworkGetEntityFromNetworkId(source) local coords = GetEntityCoords(entity) nebo local ped = GetPlayerPed(source) local coords = GetEntityCoords(ped) Nejspíše máš nulovou hodnotu "source" popř si stáhni novější build serveru.
 7. Za celý team "fivem dev", Vám přejeme krásné a poklidné svátky. Doufám že společně ještě vydržíme mnoho a vybudujeme ještě větší a lepší komunitu. Ještě bych chtěl poděkovat všem lidem co jak na discordu, tak i na fórum aktivně pomáhají / píšou různé návody na skriptování/addony/mapping/ostatní.. Je to vážně super jak si umíme pomáhat navzájem, jsem opravdu rád že tento projekt někdy vznikl. Děkuji za přečtení.
 8. xogos

  Funkce skriptu z db

  zkus napsat pod function(fines) print(#fines, fines[1]) jestli to to napíše "0, table" tak akorát změn cyklus na tento for k,v in pairs(fines) do a nezapomen přepsat akorát věci typu "fines[j].type" na "v.type"
 9. nebylo by špatné napsat co vše musí zvládat a ještě třeba něco napsat o projektu. Podle toho se lidi taky rozhodují.. takto ti může napsat nějaký moula protože sis nedal ani žádné požadavky.
 10. Spokojený můžeš být, ale být tebou jdu jinam protože jak to někdo nahlasí "YouCore.sk" tak zablokují všechny servery co hostují.. :)
 11. xogos

  Noclip

  To jo stím se nehádám, jenom říkám že existuje.
 12. xogos

  Noclip

  kdyby ses podíval nahoru jaké groupky tam má založené, zjistil bys že superadmin existuje.. :D
 13. co napsat nějaké reference popř co si už vše za scripty udělal ? nebo github link jestli tam něco máš.
 14. Záleží kolik máš doslova budget... já doporučím spíše OVH.. s hicorii nemám dobré zkušenosti.. ramky mi tam lítali okolo 200-300 mb když to teprve bylo fresh nainstalované... fakahedu netuším jestli je dobrá.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...