Jump to content
Fivem-DEV.cz

xogos

Administrators
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

xogos last won the day on January 14

xogos had the most liked content!

Community Reputation

78 Senior

About xogos

 • Rank
  Gold II
 • Birthday 06/07/1997

Recent Profile Visitors

3,129 profile views
 1. @goodfantomas Píště normání tagy nebo ten příběh v tagách bude realita.
 2. Souhlasím s "BrLeo_CZ" Je vždy lepší když rovnou napíšeš co umíš, kde jsi dělal, jaké úspěchy máš za sebou. Sám si napsal že by jsi chtěl peníze za svojí práci ale nejsi ochoten napsat ani ty věci co jsem napsal nahoře. Dejme tomu že bych hledal developera tak budu hledat ty co dodávaj něco jako svůj životopis, nebudu z nich páčit co kde dělali a co všechno umí abych pak zjistil že to byla ztráta času a že neumí nic.
 3. xogos

  Vánoce

  Stojí to pouze 10€.
 4. Upřímně tohle má do návodu celkem daleko, nechceš rovnou to přesunout do releasu popř to releasnout i se souborem?
 5. xogos

  Podvnodník

  Chce to více infa hele kdo to přesně je? Jak ses kněmu dostal? Co po tobě chtěl?
 6. xogos

  Voice

  Co třeba místo takto debilních komentářů mu zkusit poradit? Jestli chceš být takový tak doporučím abys odešel z této stránky a už se nevracel.
 7. Co třeba nějaké reference? Ruku na srdce 99% lidí co říkají jak jsou zkušení tak neumí pak ani složit jednoduchou podmínku..
 8. Ten soubor byl hidnut protože byl obfuscated, a v pravidlech je že nesmíte dávat veřejně volné scripty obfuscované, kdyby za to něco chtěl bylo by to jinak.
 9. Download link: https://github.com/Xogy/rcore_arcade
 10. Bromomento, jestli chceš někdy dostat unban tak tímto si to dost kurvíš :) Tady máš další permu teda.
 11. Topic moved, příště to jenom reportni a počkej na move. DÍky za nahlášení :)
 12. Jestli na to máš zkušenosti tak nikdo ti nebrání ho udělat, jestli chceš udělat něco nového tak šup do toho. Ale budeme realisti a řeknem si narovinu že v Čechách se to nejspíše nikdy nechytne, protože es_extended má už velkou komunitu a nabizí strašně mnoho scriptů a ten tvůj bude prostě framework udělej si sám..
 13. CreateThread(function() local ped,playerPosition -- tady si zapiš svojí pozici kde chceš aby se to dalo vyvolávat jenom local interactivePosition = vector3(0,0,0) while true do Wait(0) ped = PlayerPedId() playerPosition = GetEntityCoords(ped) if #(interactivePosition - playerPosition) < 3 then if IsControlJustReleased(0, 38) then -- Když zmáčkne "E" a je v okruhu 3 metrů tak se vyvolá toto end else -- když není blízko tak nemá smysl aby cyklus jel každou milisekundu tak ho -- zpomalíme aby zbytečně nežral moc Wait(500) end end end) Něco podobného chceš?

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...