Jump to content
Fivem-DEV.cz

Pernik

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pernik last won the day on April 30

Pernik had the most liked content!

Community Reputation

13 Farmář reputace

3 Followers

About Pernik

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dvákrát měř, ale jednou .....si zaplať člověka, kterej opravdu ví co dělá.

 2. Activity Pub ActivityPub je otevřený, decentralizovaný protokol sociálních sítí založený na protokolu Pump.io ActivityPump. Poskytuje rozhraní API typu klient / server pro vytváření, aktualizaci a mazání obsahu a také federované rozhraní API typu server-to-server pro doručování oznámení a obsahu. Zdroj: ActivityPub - Wikipedia Proč nás to zajímá? FiveM implementovalo podporu ActivityPub feedů pro servery před více než rokem. feature: cfx-ui: community home page feed (to use, `sets activitypubFeed fivem@mastodon.social` or similar ActivityPub/WebFinger endpoint) committed 5. úno 2020 Launcher Navíc je na úvodní obrazovce FiveM klienta “COMMUNITY” feed, který obsahuje souhrn zpráv z různých relevantních účtů, včetně zpráv ze serverů, na kterých jste v minulosti hráli. image (1)2560×1403 454 KB Profil serveru Každý server s aktivním ActivityPub feedem na svém profilu sloupec s historií novinek. image2560×1440 329 KB Jak na to? Možností je několik, od vlastní implementace, přes vlastní instance na hotovém systému, který má implementaci technologie, až po hostované řešení, kam se jen zaregistrujete a píšete. Výběr řešení Vlastní řešení - ActivityPub Hotová implementace - ActivityPub - W3C Wiki Hotová implementace - Mastodon Self-hosted - https://joinmastodon.org/ Hosted - https://mstdn.social/ Nastavení MSTDN.SOCIAL Navštívíme stránku https://mstdn.social/ Zaregistrujeme se image (5)1059×805 95.7 KB Potvrdíme registrační email Proklikáme se úvodním přivítáním, které nám přehledně v češtině představí službu Můžeme začít psát příspěvky! image (9)1281×769 61.6 KB Napojení na FXServer Napojení je velmi jednoduché, mělo by fungovat vše na FiveM klientovi, např. FiveM, RedM, LibertyM Otevřeme si https://mstdn.social/settings/profile , kde vidím svou adresu, doporučuji nastavit zobrazované jméno a avatar. Kamkoliv do konfiguračního souboru (většinou server.cfg) pro spuštění FXServeru setneme naši adresu pomocí activityPubFeed, např. takto: sets activitypubFeed pepega@mstdn.social Restartujeme server Načtení feedu může trvat i několik desítek minut (vyjímečně možná i hodin), nemusí být hned (problém mezi nebem a FiveM). V “Community” feedu na úvodní stránce klienta FiveM se zobrazují zpravidla servery na kterých jste historicky hráli a máte je nacachované v historii klienta. Líbil se ti návod, využil jsi ho? Hoď lajk, subscribe, zvoneček, nebo co to tady vedou :))) A poděl se o zkušenosti! Chceš poděkovat kafem? https://www.paypal.com/paypalme/johnnypernik
 3. Ahoj, nabízím část svého doménového portfolia, domény vhodné pro stárnky k RP, například pro prezentaci podniku na vašem serveru, nebo vašeho serveru. Jedná se o domény, tedy adresy, hosting kam uložíte data a na který doménu nasměrujete není součástí, stejně tak roční provoz u registrátora domény. Roční provoz (cca 165Kč bez DPH) si hradíte sami tam, kam si domenu převedete. Faktura samozřejmostí. Prodej samostatně i dohromady, u všech domén jsem prvním registrátorem a majitelem, od nikoho jsem je nekoupil. V případě potřeby můžu poradit s převodem, nastavením, výběrem hostingu zdarma. V nabídce jsou tyto domény: gtarp.cz lifeinvader.cz gruppe6.cz dailyglobe.cz seriousrp.cz sideway.cz sidewayrp.cz coregaming.cz corerip.cz Vážní zájemci prosím cenové nabídky emailem - work(zavináč)pernik.dev, na otázky mimo téma prodeje tady reagovat nebudu.
 4. Pernik

  Zmatený native

  Solved, omylem jsem ten hash ukládal ve stringu
 5. Pernik

  Zmatený native

  Mám tady fakt pomatený native. Posílám do klienta tabulku s datama, ta se normálně načítá, ale z nějakého důvodu nefunguje v nativu. Ukázka problému: ----------- PROČ TO DO PIČI NEFUNGUJE?? print('hledám objekt '..info.model.. ' na '..coords) print(info.model) -- vrací -403891623 print(GetClosestObjectOfType(coords, 4.0, -403891623, false, false, false)) --- vrací správné ID print(GetClosestObjectOfType(coords, 10.0, info.model, false, false, false)) --- vrací 0 (nenašel) print(info.model) -- vrací znovu -403891623, neztratil.. Jinak ten native ale vždycky funguje a to i tímto způsobem..
 6. flexit s cheatováním na nejhůř zabezpečném serveru v československu, zplácaném z leakovaných a ukradených skriptů, to není moc ke chlubení jako... drtivá většina začátečníků tady na foru bude mít zabezpečenější server.
 7. Jeden by čekal, že už sklopí uši a pomalu s tou špatnou kopií moje práce chcípnou, ale očividně už tahle kauza chladne a začínají se mstít těm, kteří si dovolili proti nim vytáhnout.. tedy... až na mě.. Projekt CORERP byl vytržen z rukou těch, kteří ho vytvořili, FiveM server znovu běží na cizí, ukradené práci a nyní je znásilňován a vytěžován statisícovými částkami SKUTEČNÝM majitelem značky S1MPL3Xem Ondra "S1MPL3X" Roller je podvodník nadprůměrného ega a podprůměrného vzrůstu, který si hraje na superúspěšného magnáta, který to všem natřel tím, že dosáhl veleúspěšné kariéry daně krátícího lodníka s Passatem na cizí operák. Značku a projekt který pod ní běží mu vybudovali jiní, jeho přičinění bylo minimální a nyní pouze dehonestuje naše roky dřiny a užívá statisíců, ke kterým přišel podvodem s duplicitními donaty. Za těmito skutečnostmi, jsem připraven je doložit a žádám všechny, kdo obdrželi různé křivé obvinění, nebo šikanozní TO od této osoby, nebo jemu spřízněných, aby se nezalekli, jedná se o jeho běžnou zastrašovací taktiku formou křivých obvinění a TČ nebezpečného vyhrožování. Nezalekněte se prosím ani jeho výhružkám přátel sloužících v aktivní službě PČR, opět se jedná pouze o zastrašovací taktiku. Jan "PERNIK" Krasický, :-* http://corerip.cz/call.mp3 http://www.corerip.cz
 8. Schválně... zkuste se připojit a přes F8 si zapnout nui_devtools ... a jen si projděte ty HTMLka a JS, u poloviny uvidíte jména skutečný autorů, z drtivé většiny tam bude moje a Trsakovo jméno.
 9. Dal bych za pravdu, jen tedy s poznámkou, že to co je na tom serveru custom je moje neoprávněně zneužívaná a znásilňovaná práce. Tedy, ta část kterou ještě nestihli zprznit tak, že jim ani nefunguje.. viděl jsem že obchody už zprznily a v inventoryhudu jim nefungují, měření a ukládání nájezdu aut jim ještě funguje, joby snad tak nějak na půl... jo, je to popyči. BTW Řešíte tady nějaký přiblblý City Hall, ale kromě Vespucci PD je tam od mého odchodu kradené úplně všechno. Celé to začalo, když si z mé ukradené zálohy nahráli a zapnuli kompletně všechny mapy, včetně těch které neprošly legit checkem (dostávali jsme desítky map od hráčů, u obrovské části se ukázalo že nejsou doopravdy koupené, nebo ani koupit nejdou a nikdy se nenasadily). Třeba... ta lodní škola, půjčovna surfů, Ballas a GSF interiéry... City Hall je fakt kapka v moři.
 10. Údajně existuje limit NE na blipy, ale na STRINGs u blipů. Mělo by to jít řešit využitím text entry.
 11. Řeším to tak, že v user_lastcharacter mám přidaný charLimit. RegisterServerEvent('ssg:getChars') AddEventHandler('ssg:getChars', function() local src = source local charL = 1 local charLimit = MySQLAsyncExecute("SELECT `charlimit` FROM `user_lastcharacter` WHERE `steamid` = '"..GetPlayerIdentifiers(source)[1].."'") if charLimit[1] == nil then charL = 1 print('Nastavuju charlimit') else charL = charLimit[1].charlimit end SetIdentifierToChar(GetPlayerIdentifiers(src)[1], GetLastCharacter(src)) Wait(250) TriggerClientEvent('ssg:loadCharacters', src, GetPlayerCharacters(src), false, charL) end) a pak si to jen vyřešit v klient části.. Upravovat pak například třeba commandem.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...