Jump to content
Fivem-DEV.cz

NorwaY

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

NorwaY last won the day on August 14

NorwaY had the most liked content!

Community Reputation

12 Farmář reputace

2 Followers

About NorwaY

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím mám problém, server se mě nezobrazuje v server-listu i přesto že IP a pod mám všechno podle mě nastavené správně. endpoint_add_tcp "62.171.152.69:30120" endpoint_add_udp "62.171.152.69:30120" set sv_listingIPOverride "62.171.152.69" set sv_UseDirectListing false sets locale "cs-CZ" sv_master1 "" sv_endpointprivacy true
 2. Zdravím stáhnul jsem tuto verzi: https://github.com/esx-framework/es_extended/tree/v1-final Všechno v pořádku na serveru funguje, ale mám problém s databázi. Vím že nový es_extended nepodporuje esplugin_mysql a essentilamode. Tak mě napadlo že by problém mohl být spíše někde v propojení. Poprvé když jsem se přihlásil na server nechalo mě to vytvořit novou postavu ale ze stejným jménem. Inventář, číslo, skin všechno jsem měl znova. I po odpojení mi to postavu ukládá (pouze neukládá pozici.) Jenže v databázi se nic neukládá. Nevím kde je zakopaný pes. Potřebuju "weight" extended. Pokuď někdo má funguje byl bych rád kdyby mi ho někdo mohl zde zaslat nebo mi pomoci jak vyřešit či opravit tento bug.
 3. NorwaY

  Gangs Auta

  SetVehicleCustomPrimaryColour(vehicle, 0, 0, 0) SetVehicleCustomSecondaryColour(vehicle, 0, 0, 0)
 4. cryzysek je god nehazej na nej spinu
 5. crejzysek ma mega esx server
 6. NorwaY

  RP CHAT

  Jestli máš server u zap-hostingu tak si v nastavení resourcu vypni "force_overwrite"
 7. NorwaY

  Menu atd

  Nějaký error? Měnil si název souboru popřípadně jestli si to také měnil v app.js?
 8. NorwaY

  Chat

  Zkus použít tento chat. (Neplet si to s esx_rpchat)
 9. NorwaY

  Chat

  Version 1.0.0

  67 downloads

  Obyčejný chat.
 10. NorwaY

  /report odstranění

  Pokud si teda instaloval EasyAdmina tak bys měl mít v server.cfg něco jako tohle: setr ea_LanguageName "en" # set our language to english setr ea_MenuButton "289" # set our menu button to F2. default: "289" setr ea_alwaysShowButtons "false" # we don't want to see buttons we can't even access, do we? default: "false" set ea_moderationNotification "false" # this can be either "false" or a discord webhook address, this will send a discord message if an admin takes actions against a player ( such as banning and kicking ) set ea_custombanlist "false" # read docs for this, dont touch it set ea_enableCallAdminCommand "true" # enables "calladmin" command via webhook set ea_enableReportCommand "true" # enables "report" command, see Configuration Wiki Page for More infos add_ace group.admin easyadmin allow To co je tlustě vyznačeno si přepiš na "false" a tím vypneš reporty v EasyAdmin. /report pokud tedy používáš es_admin2 ve kterém je to basic administrace. jdi do es_admin2/server -- Report to admins TriggerEvent('es:addCommand', 'report', function(source, args, user) TriggerClientEvent('chat:addMessage', source, { args = {"^1REPORT", " (^2" .. GetPlayerName(source) .. " | " .. source .. "^0) " .. table.concat(args, " ")} }) TriggerEvent("es:getPlayers", function(pl) for k,v in pairs(pl) do TriggerEvent("es:getPlayerFromId", k, function(user) if(user.getPermissions() > 0 and k ~= source)then TriggerClientEvent('chat:addMessage', k, { args = {"^1REPORT", " (^2" .. GetPlayerName(source) .." | "..source.."^0) " .. table.concat(args, " ")} }) end end) end end) end, {help = "Report a player or an issue", params = {{name = "report", help = "What you want to report"}}}) A Pouze toto vymaž.
 11. Nemuseli jste mě označovat u půl roku starého příspěvku. Za pomocí @Majkeec jsme to dělali tehdá ten měsíc.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...