Jump to content
Fivem-DEV.cz

Emilian

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Emilian last won the day on November 6 2020

Emilian had the most liked content!

Community Reputation

4 Nováček

About Emilian

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrý den. Projekt LA-RP hledá člověka na pozici: Developer. Info o projektu - Tento projekt je zcela nový na FiveM CZ/SK co si budeme.Klasický ESX NO WL projekt jelikož si prozatím nemůžeme WL dovolit z důvodu nizké návštěvnosti.Určitě do budoucna uvítáme formu Whitelist. Info o systému serveru + STAV -ESX systém + Koupené interiéry (Gabz+Unclejust+GKSHOP (GCPHONE) ) Nabídka pro nového developera + Požadavky -Finanční nabídka: 5000,- (Zde bych určitě preferoval nějakou písemnou smlouvu aby nedošlo k odcizení peněz do prázdná jedná se celkově o vysokou částku) - Záloha 1500,- za prvotní prácí (Tím nemyslíme že za celý komplet hotový server pošleme zálohu.Jednalo by se o první krůčky a začátek tvorby) -Férová domluva s majitelem projektu ohledně ceny - Okamžitá platba za odvedenou práci (Převod učet,Paypal) Co požadujeme - Zkušenost lua - Férové jednaní - dodržení slibu - Stabilní udržovaní z hlediska developu - Přechod na (Onesync Infinity) - Optimalizaci serveru. - Maximální limit financí pro dev: 6000,- Hodnocení projektu a komunity z hlediska majitele 8/10 - Kvalita RP na 50% Chovaní hráčů - 90% - Kvalita AT - 90% - Aktivita AT na reportech - 90% - Ze strany komunity pochvala. Děkuji za jakékoliv nabídky.Budu se těšit na budoucí spolupráci V případě mě kontaktujte zde pomocí SZ. (PS: Omlouvám se za gramatiku děkuji)
 2. Emilian

  Chat

  Zdravím.Z technických důvodu jsem musel promazat VPS a přeinstalovat windows. Udělal jsem si zalohu serveru vše jak bylo.Po nahození serveru mi dělá chat toto.Nejsem si vůbec vědom že bych na tom dělal upravu bez ničeho nic to začalo děla toto neveděl by prosím někdo fix?
 3. Dobrý den. Projekt Stars RP hledá člověka na pozici: Developer. Info o projektu - - Stars RP vznikl v přelomu Března 2020 v době COVID-19 popravdě s NO-WL což nedělá dobrotu ohledně kvality RP.Projekt během měsíce měl denní návštěvnost až 64/64 později měl návštěvnost až okolo 80/80 denně.Poté ovšem návštěvnost upadla ale nyní se aktuálně drží návštěvnost okolo 40/64 je to tedy především díky komunitě která projekt podporuje a stále na něm hraje Info o systému serveru + STAV -ESX systém + Koupené interiéry (Gabz+Unclejust+GKSHOP (GCPHONE) ) Aktuální stav serveru je takový že je přeplácán hodně věcmi které způsobují časté pády hry díky práci developerů kteří se snažili projekt z hlediska pomoci opravit (Neni myšleno kvalitní developer (Gumik,Luk3cz) z osobních důvodu má nyní nastarost projekt nový majitel.Přišlo by nám veliká škoda kdyby jsme museli na závěru projekt ukončit a lidi přemistit na jiný projekt. Nabídka pro nového developera + Požadavky -Finanční odměna: (Dle situace oprav a konzultace s daným developerem) -Přátelský kolektiv -Férová domluva s majitelem projektu ohledně ceny - Měsiční platba za Update menší opravy (např: 1000,- - 1500,- ) - Okamžitá platba za odvedenou práci (Převod učet,Paypal) Co požadujeme - Zkušenost lua - Férové jednaní - dodržení slibu - Stabilní udržovaní z hlediska developu Hodnocení projektu a komunity z hlediska majitele 7/10 - Kvalita RP na 50% Chovaní hráčů - 70% - Kvalita AT - 50% - Aktivita AT na reportech - 90% - Ze strany komunity pochvala. Děkuji za jakékoliv nabídky.Budu se těšit na budoucí spolupráci V případě mě kontaktujte zde pomocí SZ. (PS: Omlouvám se za gramatiku děkuji)

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...