Jump to content
Fivem-DEV.cz

Squizer

Members
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Squizer last won the day on February 21

Squizer had the most liked content!

Community Reputation

42 Junior

7 Followers

About Squizer

 • Rank
  Gold III

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. že to v té loopě se spustí 14x
 2. function SetExtrasOnVehicles() local playerPed = PlayerPedId() local vehicle = GetVehiclePedIsIn(playerPed) for i=1, 14 do if DoesExtraExist(vehicle, i) then SetVehicleExtra(vehicle, i, 0) end end end Něco takového by mělo fungovat.
 3. Squizer

  gcphone bila obrazovka

  Pdovíej se, či máš všechny SQL dobře nahrané.
 4. To asi v tomto nespraví, když tam chce mít věci jako zvířata atd. ... Proto se ptal na nějaký placený.
 5. Já jsem to dokonce někde měl, ale teď si to nemohu nijak vybavit ani jak, ani kde :D https://github.com/Jesper-F/RadarWhileDriving Tak jo, je to toto.
 6. No to právě nepomůže, protože nevím, jak vykreslit dole ty bars na amour & health. Jako radar, když nejsi v autě, schovat umím.
 7. Zdravím, Hledám HUD, který dokáže schovat minimapu v autě (to asi ještě dokážu napsat sám) a potom, pokud bude schovaný radar, tak zobrazí jen GTA Armour a Health bar, jestli víte co myslím. Předem díky za odpovědi.
 8. Ahoj, poslal by jsi prosím nějaká ID Discord sem? Díky
 9. Mohu ti poradit buď upravit si esx_vigneronjob, zkopírovat nějaké části a přidat na item, na který budeš chtít a nebo se můžeš podívat sem https://forum.cfx.re/t/esx-sqz-unijob-advanced-system-for-easy-adding-jobs/2100467
 10. Neposlal by jsi sem prosím nějaká DiscordID jejich?
 11. Myslím si, že jsem už tu pomohl dost, udělal dost, takže si mohu udělat reklamu. Zkus mrknout na toto: https://forum.cfx.re/t/esx-sqz-unijob-advanced-system-for-easy-adding-jobs/2100467 .
 12. Nechci ti do toho NoBody kecat, ale doporučiji udělat externí server pro servery s více hráči: 1. Stáhněte si Murmur, zvolte server a nainstalujte 2. Povolte si porty, změňte IP adresu v mumble-voip/config.lua a možnost používat externí voice server 3. Podívejte se sem: https://forum.cfx.re/t/how-to-host-fivems-voice-chat-mumble-in-another-server/1487449/50 a doporučuji se podívat a udělat mumble.sqlite (kdy si stáhnete sqlite soubor Murmur serveru (bude nejspíše C:/Users/Admin (nebo pod jakým userem to spouštíte) a upravit ho -> Vložit a udělat channely na proximity voice (nějaký uživatel tam dal mumble.sql, takže stačí si stáhnout program na úpravu .sqlite souburu a vložit to tam. Dále v C:/ProgramFiles/Mumble si změňte maximální počet uživatelů, kvalitu zvuku a hlavně usernames -> Také je to v jednom z posledních příspěvků na odkazu, který jsem poslal. 4. Pokud máte problémy, že se lidí slyší přes celou mapu, doporučuji vypnout "use2dAudioInVehicles", toto nám způsobovalo problémy s Global Voicem na OneSync Infinity, po vypnutí OK (Když jsme neměli "externí" server, v průběhu 3 dní budu testovat tuto "featuru" na externím serveru, tak uvidíme a dám vám pak vědět) *Posílám odkaz, protože nechci brát nikomu credits.*
 13. Squizer

  esx_drugs - error

  Jestli dobře čtu, tak řádek 738 je: " local heroin = xPlayer.getInventoryItem('heroin'), tzn., že si zkontroluj, že "heroin" je item, který je v databázi a můžeš si ho ginout.
 14. Squizer

  esx_drugs - error

  Co je řádek 738?

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...