Jump to content
Fivem-DEV.cz

FileX

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

FileX last won the day on April 28

FileX had the most liked content!

Community Reputation

8 Začíná se vyvíjet

About FileX

 • Rank
  Silver III

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Protože třeba nechce být jako každý server 😂
 2. *Dodatek Web spuštěn :) Tím i spuštěna možnost vytvořit si Whitelist. www.foxfire.fun
 3. Přidej si mi na discordu: SinFileX#7759 a rovnou mi zkus napsat jestli ti to půjde.
 4. FileX

  Problém s ESX

  Když se ti loaduje es_extended jak to vypadá? Najeď na něj v consoli
 5. *Dodatek, díky @Marvis. Web je v současné době ve vývoji tvořený na zakázku. Co bude na webu dostupné? Přihlášení skrz Steam Žádost o whitelist Nákup vozidel do hry přes herní měnu (automatický mysql send do db) Různé návody k FoxFire serveru (klávesy a podobně) A mnoho dalšího :)
 6. FileX

  Problém se scriptem

  Zkus si prosím tě tu verzi co jsem ti tu nasdílel, jestli budeš hodně potřebovat mít to v NativeUI, tak to pak přepíšeš. Ono to má stejné funkce. zapnu PC a mrknu se na ten script.
 7. FileX

  Problém se scriptem

  Vymaž z názvu scriptu “-1”. ———— jinak script je dva roky starý, doporučil bych i radši ofiko: https://github.com/esx-framework/esx_vehicleshop
 8. (Server je zatím ve vývoji) V dávné době temna, kdy svět ovládla neznámá nemoc a veškerý pozemský život pomalu ale jistě utichal bylo shromážděno několik zdravých jedinců, kteří měli jediný cíl - nenechat zaniknout lidskou civilizaci. Jejich úkol byl vybudovat nové město daleko od zničené civilizace na opuštěném ostrově. A tak začalo vznikat malé městečko - FoxFire, které si jako úctu na zemřelé ponechalo pseudonázev Los Santos. Ale to už je historie. A jak to vypadá nyní? Z malé vesničky která byla složena jen z několika stovek domů vzniklo prosperující velkoměsto, které si ponechalo i měnu $ (dollar). Ale kde ses tu objevil ty? Nemoc, která pustošila zemi nemohla více zničit. Zavraždila veškerý život až na ostrovní město Los Santos. Po několika desítkách let, kdy se průzkumníci vraceli s nezdárným zjištěním o nemožnosti žít i mimo tento ostrov špitla malá naděje, kdy se vrátila průzkumnická výprava, která přinesla veškeré testované vzorky bez známek nemoci. Když se tato informace provalila ven, lidé chtěli zpět do svých obydlí. Takže někteří zůstali, někteří odešli. Nicméně ty nejspíše pocházíš z jiného místa než Los Santos, ale možná se i pletu. A jak tedy vypadá naše město po těch několika letech? 🤵🏼Zaměstnání: Policie, Šerifové, Hasiči, Lékaři, Taxi, Řidič kamionu či autobusu, Vinaři, Elektrikář, Správce zabezpečovacích systémů a mnoho dalšího. 📱IZS má speciální tablet, ve kterém může pracovat. A dále obdrželi nové věci pro řešení vzniklých situací 🥷🏻Bohužel se ve městě nacházejí i gangy, se kterými se snažíme bojovat, zatím ale neúspěšně. 💊Ve městě si lidé pěstují a vyrábějí nelegální drogy, prodávají je. 🛻Naše město začalo vyrábět speciální vozidla, které nejsou standardně k vidění 🏚🏠Mnoho interiérů domů prošlo kompletní rekonstrukcí 👨‍💻Teplota a rychlost proměny počasí ve městě je zhruba 2.50-2.80 CPU 📔Máš možnost mít licenci na loď, letadla, vrtulníky nebo auta. Pevně věřím, že zde budeš spokojen/a, kdybys ale měl nějaký nápad, jak naše město proslavit, udělat lepším..určitě se nebráníme názorům. Přeci jenom, občan = žijící město. Web: www.foxfire.fun Discord: https://discord.gg/ERktEAW9TZ
 9. A mas weight nebo limit v Db items? To nebyla rada abys to odebral, jen že tam je boss menu 😅 Hoď mi tvůj discord, pomohu ti s tím, pak to reportnu zde
 10. Ono jakoby boss menu je jen menu, které se ti otevře pokud máš nějakou třídu v jobu. Zkus se mrknout do code toho scriptu jestli tě to zajímá, je to v client/job.lua od řádku 6 až 30. :)
 11. A jakou používáš verzi? Nechceš jí tu postnout? Doporučim ti použit nejnovější verzi ať nemáš zbytečně složité fixování. poslední verze před 2 měsíci: https://github.com/esx-framework/esx_ambulancejob btw ostatní scripty též mají boss menu například esx_policejob atp.
 12. Ahoj, V prvé řadě píši ohledně toho, že bych rád upravil dmvschool s tím, že.. 1. Hráč když opustí vozidlo dojde k zahájení odpočtu, po 8s bude test přerušen a bude teleportován. 2. Hráč když během praktického testu rozbije vozidlo či zemře bude test přerušen a následně bude též teleportován a když IsPlayerDead(PlayerId()) tak bude oživen. Zkoušel jsem to sesmolit nějak takto, ale nefunguje to vůbec :D ..asi jsem už přepísmenkovaný za těch několik měsíců co do všeho tak civím.. Citizen.CreateThread(function() while true do Citizen.Wait(10) if CurrentTest == 'boating' then local playerPed = PlayerPedId() if IsPedInAnyVehicle(playerPed, false) then local vehicle = GetVehiclePedIsIn(playerPed, false) local coords = { x = -729.1, y = -1303.77, z = 5.54 } local health = GetEntityHealth(vehicle) if health < LastVehicleHealth then BoatErrors = BoatErrors + 1 exports['t-notify']:Custom({ style = 'error', message = _U('errors', BoatErrors, Config.MaxErrors), duration = 3000, position = 'top-right' }) -- avoid stacking faults LastVehicleHealth = health Citizen.Wait(1500) elseif health == 0 then StopBoatTest(true) exports['t-notify']:Custom({ style = 'error', message = _U('you_damaged_boat'), duration = 2000, position = 'top-right' }) Citizen.Wait(1000) if IsPlayerDead(PlayerId()) then TriggerEvent('esx_ambulancejob:revive', function() end) Citizen.Wait(1000) ESX.Game.Teleport(PlayerPedId(), coords) else ESX.Game.Teleport(PlayerPedId(), coords) end end end else Citizen.Wait(500) end end end) V druhé řadě, občas se stává, že se na postavě bugne oblečení, animace a podobně. Já bych rád nějaký fix, kdy dojde k rychlému přesunu z hráčského peda na GTA Peda a pak následně zpět. Někde jsem už to četl, ale nemohu si zaboha vzpomenout kde. == Jsem ochotný zaplatit ověřeným zdrojům zde z FiveM.
 13. FileX

  Vyjmutí eventu pro jail

  Takže tím myslíš, že do scriptu mám dát něco jako “targer” a pak vycucnout identifiker? Local target = esx.xxxx (Píšu z mobilu)
 14. FileX

  Vyjmutí eventu pro jail

  Pravda.. teď jsem zkusil dát do server.lua scriptu: TriggerClientEvent('esx_extendedjail:jailplayer', _time, data) protože RegisterNetEvent("esx_extendedjail:jailplayer") AddEventHandler( "esx_extendedjail:jailplayer", function(_time, data) Prisontimer = (_time * 60) timer = true if data.jail == 'prison' then JailPlayer(data) elseif data.jail == 'pjail' then PJailPlayer(data) end end) je v client.lua ale stále nic

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...