Jump to content
Fivem-DEV.cz

Amay

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Amay last won the day on October 25

Amay had the most liked content!

Community Reputation

1 Nováček

1 Follower

About Amay

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Amay

  salty_crafting

  To si budeš muset vytvořit tabulku se souřadnicemi a pak vykreslování markerů a kontrola vzdálenosti peda od nich provádět pomocí cyklů, které projedou všechny ty souřadnice v tabulce a ne jen jednu.
 2. Sice povídal, že ban si obejde, ale sere ho progress na postavě, tak kdo ví.
 3. Amay

  Přidaní role

  Hlavně "name" pozice musíš mít definovaný všude ve scriptu, pokud sis ho nepředělal ze statického na dynamický. Takže bych asi doporučil místo name SWAT dát name sergeant, aby ti to aspoň fungovalo. Label si nech SWAT.
 4. Amay

  Auta - Krtek

  Zkusit snížit velikost texur vozidel, některé mají například budíky ve 4k, což je dost zbytečné.
 5. steam:110000114fa77f3, známější pod nickem Kubča, jeden z "vedení" CK gangu a distributor FiveMocku. Chytil se do našeho anticheatu a chtěl si vybrečet unban ve voicu na discordu.
 6. Amay

  marker iba v aute

  if Config.DeleteMarker.Type ~= -1 and IsPedInAnyVehicle(PlayerPedId(),false) then DrawMarker(Config.DeleteMarker.Type, v.Deleter, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, Config.DeleteMarker.x, Config.DeleteMarker.y, Config.DeleteMarker.z, Config.DeleteMarker.r, Config.DeleteMarker.g, Config.DeleteMarker.b, 100, false, true, 2, false, nil, nil, false) end To by vykreslovalo marker na mazání aut, jen když je hráč ve vozidle. Toto níže vykreslí marker pro výběr auta jen pokud hráč nebude ve vozidle: if Config.PointMarker.Type ~= -1 and not IsPedInAnyVehicle(PlayerPedId(), false) then DrawMarker(Config.PointMarker.Type, v.Marker, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, Config.PointMarker.x, Config.PointMarker.y, Config.PointMarker.z, Config.PointMarker.r, Config.PointMarker.g, Config.PointMarker.b, 100, false, true, 2, false, nil, nil, false) end
 7. Amay

  esx_vehicleshop

  Ahoj, máš vozidla v databázi? Máš pro ty vozidla udělané kategorie? Pokud je například vozidlo zapsané do kategorie, která nefunguje, tak se PDM velice rádo rozbije.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...