Jump to content
Fivem-DEV.cz

JosefPepa

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Nováček

About JosefPepa

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. Já jsem si nastavení nábojů při koupi nastavil někdo v client/main.lua spočítal jsem si kolik mi to dává v tu chvíli náboje takže myslím že defaultně asi 42 vyhledal jsem si jí a tu 42 jsem přepsal na 500.
 2. Stávalo se mi to když jsem měl na serveru trew_hud_ui, našel jsem si to a odestraňil jsem to, bohužel ti více pomoci nemohu.
 3. Stáhni si script ´nonpcdrop´
 4. JosefPepa

  Jak nastavit spawn

  Já jsem to nastavoval jak v fivem-map-hipster tak i fivem-map-skater, respawn když umřeš si nastavíš v esx_ambulancejob/config.lua
 5. JosefPepa

  database

  Když tam dáváš to SQL tak tam jsou inserty, a to SQL nějaké stejné akorát jiné tak už tam máš. Vymaž si z addon_account, addon_inventory, datastore, jobs, job_grades něco s PD takže např. v addon_account society_police.
 6. JosefPepa

  Joby

  Ahoj, dnes jsem předělal job z esx_policejob, vše je správně. Ale vyskytuje se mi problém u skladu že nejdou vybrat zbraně i když je tam normálně dám. V policejobu to jde. v konzoli mi to ukazuje tuto chybu: Výpis z řádku esx_bratvajob: ESX.RegisterServerCallback('esx_bratvajob:getArmoryWeapons', function(source, cb) TriggerEvent('esx_datastore:getSharedDataStore', 'society_bratva', function(store) local weapons = store.get('weapons') if weapons == nil then weapons = {} end cb(weapons) end) end)
 7. U tohoto mi to funguje. Vyzkoušej to. https://fivem-dev.cz/index.php?/topic/631-fivem-rp-chat/
 8. JosefPepa

  Pomoc - Weapon Animation

  Zkus použít tento script. Mě funguje. https://github.com/Guy293/esx_guy293_HolsterWeapon
 9. JosefPepa

  Pomoct

  esx_ambulancejob/config.lua:21-23 Config.RemoveWeaponsAfterRPDeath = false Config.RemoveCashAfterRPDeath = false Config.RemoveItemsAfterRPDeath = false
 10. JosefPepa

  rp-radio

  Děkuji ti moc. Můžete lock.
 11. JosefPepa

  rp-radio

  Ahoj, rád bych se zeptal jak nastavit vysílačku jen pro PD a EMS.
 12. Zkoušel jsem to a nefunguje mi to. Potom co jsem to tam replacl tak mi nešlo ani F6 menu
 13. Ahoj, potřebuju pomoc s tím jak udělat to aby při zatýkání a odpoutání byli animace. Již jsem zkoukl někoik fór ale nikdy to nefungovalo. Děkuji za každou odpověd.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...