Jump to content
Fivem-DEV.cz

HonzaLP2

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

HonzaLP2 last won the day on April 29 2020

HonzaLP2 had the most liked content!

Community Reputation

3 Nováček

1 Follower

About HonzaLP2

 • Rank
  Silver III

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. řekl bych, že máš ve hře ještě nějaký jiný voicechat, protože když v nastavení máš vypnutý voicechat tak není možné aby ti mumble fungoval. Povol si voicechat v nastavení hry a zkus to znovu
 2. Jakoby pivovar funguje na stejné bázi jako vinice, něco nasbíráš, přepracuješ a prodáš, takže by stačilo přepsat vinici na pivovar (nevím jak je na tom vinice s optimalizací, takže možná ostatní mají lepší řešení). Script na vinici je na githubu.
 3. Ahoj, hele abych zjistil, kde je chyba, potřeboval bych vědět, co vše jsi s tím dělal a co ti funguje. Pro začátek mi bude stačit vědět, zda ti funguje samontý mumblevoip. Možná se zkus podívat ještě na tohle a koukni jestli jsi udělal vše co tam je:
 4. Ahoj, Je nějaká finanční odměna za nastavování nebo hledáte developera co to bude dělat zadarmo?
 5. HonzaLP2

  Bazar

  Co vím, tak by s tím již problém neměl být, jednalo se o to, že se přes cheatengine dala přepsat cena auta na 0 a hráč si ho mohl koupit zadarmo, to by aktuálně nemělo jít, protože cheatengine ve FiveM nefunguje (crashne hru). Toto alespoň platí pro tu neupravenou verzi, která není na job, u této na job ti to nedokáži říct, jelikož ten cheatengine nefunguje takže ho nemůžeš použít, možná pokud máš povolený scripthook na serveru tak bude fungovat ale nejsem si jistý, nezkoušel jsem.
 6. HonzaLP2

  jeden kruh na garazach

  Ahoj, Zvládl bych ti udělat maximálně ty kruhy, to přejmenování auta nejspíš ne, vip garáž možná ano (nejsem si 100% jistý). Pokud by jsi o to měl zájem řekni.
 7. Ahoj, zkusil jsem ten loop co posílal xogos, funguje mi bez problémů, musíš mít chybu v definici commandu,
 8. https://github.com/cshonza/fivem-thiefmenu toto by ti mohlo pomoci, je tam prohledávání, pouta, vyndání/dání do auta a pokud tam chceš přidat pytel na hlavu tak to se dá taky udělat, není to nic složitého.
 9. Ano, je to na leak discordech, ale je to poslané mnou (na ty leak discordy) a nevydávám to za svoje. zde ještě screen kde je to poslané na random leak discordu.
 10. Zdravím, pokud by měl někdo zájem o thief menu tak ho zde zasílám: Download: https://github.com/cshonza/fivem-thiefmenu Ukázka:
 11. Onesync jde zapnout i bez placeného patreonu, na zapu je to v nastavení, takže pak ti bude fungovat i ten mumble voip.
 12. HonzaLP2

  MumbleVOIP vysílačky

  Zdravím, zkoušel jsem udělat script pro mumblevoip, který by přidával přístup na vysílačku hráčovi automaticky když má daný job, ale nevím, jak pokračovat a proto prosím o pomoc. Script nepíše žádný error jak v F8 tak v server konzoli. (PS: Moc vytvářet scripty neumím tak jestli tam je nějaká blbá chyba tak to je kvůli tomu, tohle je můj druhý script.) Client: ESX = nil Citizen.CreateThread(function() while ESX == nil do TriggerEvent('esx:getSharedObject', function(obj) ESX = obj end) Citizen.Wait(0) end Citizen.Wait(5000) PlayerData = ESX.GetPlayerData() end) RegisterNetEvent("dajpristup") AddEventHandler("dajpristup", function() exports["rp-radio"]:GivePlayerAccessToFrequency(1) end) Server: ESX = nil TriggerEvent('esx:getSharedObject', function(obj) ESX = obj end) function getIdentity(source) local identifier = GetPlayerIdentifiers(source)[1] local result = MySQL.Sync.fetchAll("SELECT * FROM users WHERE identifier = @identifier", {['@identifier'] = identifier}) if result[1] ~= nil then local identity = result[1] return { identifier = identity['identifier'], name = identity['name'], firstname = identity['firstname'], lastname = identity['lastname'], dateofbirth = identity['dateofbirth'], sex = identity['sex'], height = identity['height'], job = identity['job'], group = identity['group'] } else return nil end end Citizen.CreateThread(function() while true do Citizen.Wait(1000) local xPlayers = ESX.GetPlayers() for i=1, #xPlayers, 1 do local xPlayer = ESX.GetPlayerFromId(xPlayers) if xPlayer.job.name == 'police' then TriggerClientEvent("dajpristup", xPlayer) end end end end)
 13. HonzaLP2

  Pomoc se scriptem

  Díky, zkusím.
 14. Doporučil bych mumble voip https://forum.cfx.re/t/release-mumble-voip-rp-radio/1083683 jde použít i bez zaplaceného patreonu pokud si povolíš onesync v server.cfg

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...