Jump to content
Fivem-DEV.cz

KubaCz

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

Community Reputation

0 Nováček

About KubaCz

 • Rank
  Bronze III

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KubaCz

  g-signal a zprávy

  Přesněji jaký kod prosimtě?
 2. KubaCz

  g-signal a zprávy

  Zdravím, potřeboval bych pomoct když hráč dá na serveru G-Signál tak záchranářům nepříjde žádná zpráva, to samé pokud napíše někdo na PD napíše zprávu nic nepříjde. Nikde to neukazuje žádné errory, potřeboval bych to pomoct opravit páč si nevím rady.
 3. Discord: Jakub🙃#6986
 4. Jestli by jsi byl tak hodnej a poslal mi to? :)
 5. Bohužel mi to moc nepomohlo.....
 6. Zdravím, potřeboval bych ještě pomoct s gcphone. V nastavení telefonu se mi nezobrazuje tel. číslo, potřeboval bych prosím pomoct to zprovoznit aby se novým hráčům číslo generovalo. Předem díky za odpověd.
 7. KubaCz

  pomoc s esx_inventoryhud

  Jo bylo to tím :) Díky za pomoc.
 8. KubaCz

  pomoc s esx_inventoryhud

  Zdravím, nejsem úplně zkušený developer ale potřeboval bych pomoc ohledně esx_inventoryhud. Inventář funguje v pohodě ale když se chci napít nebo najíst tak mi zmizí možnost tu věc použít. Používám tento inventář: https://forum.cfx.re/t/release-esx-inventory-hud-2-4-properties-trunks-players-shops-storages/388318 Předem díky za odpověd.
 9. KubaCz

  Pomoc s esx_policejob

  Děkuji všem za pomoc, už mi to jede tak jak má :)
 10. KubaCz

  Pomoc s esx_policejob

  A jde to nějak opravit? Popřípadě jak?
 11. KubaCz

  Pomoc s esx_policejob

  Ano, díky pomohlo chybu jsem opravil a funguje to. Ale když jsem dal restart serveru tak na mně vyskočilo tohle: Jestly by jste mi ještě stímhle pomohli prosím?
 12. KubaCz

  Pomoc s esx_policejob

  Ahoj, errory to právě nehází žádné, ale když jdu do config.lua a přidám tam např. více hodností nebo něco nějak upravím a zapnu server tak mi celý policejob zmizí, jako by se vypnul, přitom všechno beží uplně v pohodě (je zapnutý a apod...). 1.Jdu do donfing.lua 2.Přidám/přejmenuju hodnisti 3.Uložím 4.Startnu/restartuju server 5.Připojím se a nikde nejsou biby, apod....
 13. KubaCz

  Pomoc s esx_policejob

  Zdravím, potřeboval bych pomoct s esx_policejob když změním něco v config.lua připojím se na server tak mi celý job zmizí ze hry, jakoby se vymazal, ale v resourcech furt je je i startnutý, ale když něco upravím tak to zmizí. Prosím o pomoc. Děkuji.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...