Jump to content
Fivem-DEV.cz

KubaCz

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Nováček

About KubaCz

 • Rank
  Bronze III

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. Zdravím, dnes jsem na server dal ambulancejob od CZWADERA a když zemřu tak se propadnu pod zem, chtěl bych se zeptat jestli je nějaká možnost to opravit nebo používat jiný ambulancejob. Popř. jestli bych musel na server dát jiný ambulancejob, jestli by mi prosím někdo poslat nějaký který má podobný styl jako ten od CZWADERA. - [ Že po smrti je nějaká animace nebo alespon zmeněný text aby nebyl bílo modrý - ( ten základní ) ]
 2. KubaCz

  Animace

  Děkuji moc :)
 3. Zdravím, hledám tuto animaci na animace používám tento script: https://github.com/BombayV/anims Hledal jsem hodně ale moc se v animacích nevyznám a nevím si rady tak jsem se rozhodl obrátit jsem jestli mi někdo nepomůže :) Děkuji za odpověd.
 4. KubaCz

  crash error

  Zdravím, potřeboval bych pomoct, mám na serveru problém s tím že po nějaké chvilce to hráčům padne a opakuje se to pořád co se týče console tak to žádné errory nehází poze to vypne hráčům celé FiveM a hází jim to tuto chybu a já si už nevím rady tak jsem se rozhodl že napíšu sem. Předem díky za odpověď. Jakub.
 5. Zdravím, potřeboval bych poradit jak mohu změnit v esx_scoreboard jména na steam nicky Používám tento: https://forum.cfx.re/t/release-esx-scoreboard/192860 Předem děkuji :)
 6. Ano přes konzoli mi to funguje ale musím si to dělat pokaždé co dám restart serveru
 7. Zdravím, mám problém když do server.cfg přidám svů steam hex abych si nastavil práva na serveru a restartuju server tak se mi to zase změní a neuloží se to nehází mi to nikde žádné errory tak si nevím rady. Ale pokud přidám nový script do server.cfg a uložím to tak mi tam zůstane pouze ty permisse se neukládají. Předem děkuji za rady. Jakub.
 8. KubaCz

  esx_kashacters

  Zdravím, mám problém s multicharem, vše funguje v pořádku vytvoří se postava apod... jen po restartu nebo po relogu se mi neuloží postava a musel bych si ji vytvořit znovu v konzoli to žádnou chybu nepíše, a nevím co dělat. Používám tento: https://github.com/FiveEYZ/esx_kashacter
 9. Bylo to v gcphone configu :D Díky za radu.
 10. Zdravím, potřeboval bych pomoct odebrat z PD policejní telefon který se mi zobrazuje a nabízí mi volat nebo alespon to přemístit jestli by to šlo prosím o radu :) Předem díky.
 11. KubaCz

  g-signal a zprávy

  Přesněji jaký kod prosimtě?
 12. KubaCz

  g-signal a zprávy

  Zdravím, potřeboval bych pomoct když hráč dá na serveru G-Signál tak záchranářům nepříjde žádná zpráva, to samé pokud napíše někdo na PD napíše zprávu nic nepříjde. Nikde to neukazuje žádné errory, potřeboval bych to pomoct opravit páč si nevím rady.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...