Jump to content
Fivem-DEV.cz

mike@karabina.me

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Nováček

About mike@karabina.me

 • Rank
  Bronze I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NA CENĚ SE DOMLUVÍME!! Mr.Pepper#5670 Hledám develop, pro svůj projekt GENESIS ROLEPLAY. VÍCE INFO DISCORD... Mr.Pepper#5670 diky
 2. chce to rcore depency, jsem asi blb, ale já ji nenajdu prostě
 3. tady už to moc aktivní není, dříve by mi tu každý napsal a ne jenom rcore...
 4. Napište zde hodně tebex shopu a zadny leaky pls, muj kamarad si pak z nich bude vybirat skripty ci kupovat, diky
 5. Prosím o pozornost děkuji. Zdravím tě! Hledáš **ORIGINÁLNÍ SERVER**? Jsi tu správně, nejsme jak ostatní, jsme v něčem speciální! Máme WOSA FRAMEWORK, (custom framework), a chci aby jsi si na něm zahrál a dal nám šanci ti ukázat, že náš server je ten na kterým chceš hrát! Náš framework je celý v Češtině a máme časté updates. Mimochodem, wosa teď chystá obrovský update a ty můžeš býti jeho součástí . No doufám že to na tebe udělalo dojem.. Ale teď co jsme my, a kdo jsi ty. MY: -Snažíme se ti zlepšit hru -Jsme tu pro tebe, prakticky celý den -Na hráče nejsme arogantní -Owner je project staff na WOSA frameworku takže dost toho ví.. -Owner dokáže převést i některé esx scripty do wosa, kdyby jste to potřebovali, či měli dobrej skript který vám chybí! <------------------------------------ VY: -Nejste troller ani hacker -Chcete si zahrát a užít si to na plný pecky! -Věk nám je jedno, chování nám ale jedno není. -Chovejte se dobře. <------------> UPDATES 2.0 UPDATE: Přeložen celý framework Auta ve frakcích Anticheat Nový loading screen Přispěno 500kč na Ukrajinu 2.1 UPDATE: VLASTNÍ SKRIPT COMMANDS: /jmeno /datumnarozeni /hotovost /prace /id (občanka menu) UPDATE 2.2 NOVÝ HUD (ORIGINÁL JE CORE_LOGOHUD) (konvertováno do vlastního frameworku) Snažíme se dát ten eup do frakcí! +> PeaceTime Custom script!! UPDATE LA DERNIERE AJUSTEMENT: +> EUP -> probíhá nastavování eupu +> VOZIDLA VE FRAKCÍCH (ELS, KVALITNÍ SIRÉNY) + CUSTOM SOUNDS <-------------------------------------------------> MALÉ INFO: Naše město je sice LOS SANTOS, ale rpíme HOLANDSKO (NIZOZEMSKO).. Máme krásné a KVALITNÍ Holandské auta (policejní, ambulance, atd.) Máme krásné oblečení které se vám bude líbit.. PŘIDEJ SE K NÁM: JMÉNO SERVERU: ROLEPLAY OF HOLLANDIA CITY SERVER: LOS SANTOS (NIZOZEMSKO) --------------------> MĚNA: €uro DISCORD: DISCORD LINK NAŠE BRÁNY: OTEVŘOU 10.03.2022 -----> AŽ BUDE START SERVERU, PO DNU SE SPUSTÍ GIVEAWAY O SLUCHÁTKA |ALE BUDE SE MOC ZAPOJIT JEN TEN, KDO BUDE MÍT NAHRÁNO 2+ HODINY... -------------> STÁLE VOLNÉ FRAKCE, PŘIJĎ SI SEBRAT JEDNU! MALÁ DOKUMENTACE (V ANGLIČTINĚ...) PRO HRÁČE - WOSA DOKUMENTACE Prosím, dejte nám šanci! Pojďte zkusit náš RP SVĚT. DĚKUJEME! -> RPHLLNDIA.
 6. Výplatu by jsi si měl vyzvedávat v bance, ani v realu by jsi nešel pro peníze za prezidentem etc na vládu. Ale jinak good
 7. Máš prosím tě nový odkaz?
 8. myslím pozici spawnu a je to tak, můžeš to zkusit.
 9. Už jsem to našel, či jsem si vzpoměl, pro někoho kdo radu využije je to v databázi (tabulka users) position.. změnte
 10. Zdravím, potřebuji se zeptat, kde najdu nastavení pozice XYZ, kde se hráč spawne a vytváří si postavu..
 11. Ano zaplatíme nějakou firmu, protože plánujeme přechod na domácí server, takže to zabezpečení větší se určitě hodit bude.
 12. Jakoby, můžeš mi říct že Custom framework není custom pokud je koupený, ale lidi si také kupuji Pre-made Esx servery. Tak proč bych já nemohl mít wosa framework, nechlubím se tím že jsem to udělal já, je to koupené. Ale pořád do toho šli mé finance. Navíc ten framework v Čr nikdo nemá takže ano jsme originální Český server (sice ne první druhý třetí čtvrtý) ale originální pořád jsme.
 13. Děkuji za kritiku, všechno opravíme & upravíme. Máme MariaDB s tím že je nastavené na localhost connect, a pak máme objednané nějaké firmy na zabezpečení celého serveru. Nyní ještě plánujeme zaplatit cloudflare aby i doména měla zabezpečení. Databáze je dobře zabezpečená též, tudíž by se tam neměl nikdo dostat.

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...