Jump to content
Fivem-DEV.cz

mike@karabina.me

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Nováček

About mike@karabina.me

 • Rank
  Bronze II

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Už jsem to našel, či jsem si vzpoměl, pro někoho kdo radu využije je to v databázi (tabulka users) position.. změnte
 2. Zdravím, potřebuji se zeptat, kde najdu nastavení pozice XYZ, kde se hráč spawne a vytváří si postavu..
 3. Ano zaplatíme nějakou firmu, protože plánujeme přechod na domácí server, takže to zabezpečení větší se určitě hodit bude.
 4. Jakoby, můžeš mi říct že Custom framework není custom pokud je koupený, ale lidi si také kupuji Pre-made Esx servery. Tak proč bych já nemohl mít wosa framework, nechlubím se tím že jsem to udělal já, je to koupené. Ale pořád do toho šli mé finance. Navíc ten framework v Čr nikdo nemá takže ano jsme originální Český server (sice ne první druhý třetí čtvrtý) ale originální pořád jsme.
 5. Děkuji za kritiku, všechno opravíme & upravíme. Máme MariaDB s tím že je nastavené na localhost connect, a pak máme objednané nějaké firmy na zabezpečení celého serveru. Nyní ještě plánujeme zaplatit cloudflare aby i doména měla zabezpečení. Databáze je dobře zabezpečená též, tudíž by se tam neměl nikdo dostat.
 6. Je to od Wosa.Org -> https://store.wosa.dev/package/4255330 https://www.wosa.dev/features.pdf .-.> A ano vím že 5M super esx server je předražená blbost s chybama.
 7. Ne, máme Wosa Framework -> https://store.wosa.dev/package/4255330
 8. Má originální framework který je jiný než Esx. Má další custom skripty, ale z netu tam nic nenajdeš.
 9. Dobrý večer. Abych řekl pravdu sháním nějaký nápomocný admin tým a 2 developery. Ukážu vám jak se s frameworkem pracuje, also> jsou tam configy všude. >> Developer> Developera hledám: Head Developer (MAIN) => 18+ (nontoxic a chytrý, slušný, vychovaný // nestranný ) Developer => Podle toho co umí, Nontoxic; chytrý; slušný, ne-vulgární. --------------------------> Moderátor je od 15ti let (podle chování, více let = větší šance. Ale také jde o zkušenosti, chování, psychikou.) --------------------------------->>> Máte jedinečnou šanci tak neotálejte. https://discord.gg/j8PJfbxduQ <--- Náš discord // Kde musíte povinně být. https://forum.cd-rp.eu/ <---ZDE SE ZAREGISTRUJTE, A VYTVOŘTE SI ŽÁDOST DO ADMIN TÝMU.
 10. mike@karabina.me

  Patreon (EUP)

  Na fivem foru či keymaster musíš být přihlášený na stejném účtu / / Patreon účtu.. (Register with patreon or Login with patreon) či musíte mít stejný mail ;)
 11. Zdravím vás, předem se omlouvám za gramatické chyby, píši rychle a je 3:52 takže jsem velice unavený chápete. Spousta z vás ví, že nárust serverů za poslední roky je obrovský, je to smutné.. Že děcka vyhazují peníze za zbytečné esx projekty... -----> Náš projekt se jmenuje Cooder Roleplay. Byl to nápad kamaráda Sergeye a zrealizovali ho s Jackem. Na server byl koupený Custom framework! (Custom framework jako opravdu custom, ne ESX, QBUS, DOJ, NOPIXEL či další kradené s prominutím sra**y) Cooder.sk si zakládá na tom být originální, máme originální minecraft server s vlastníma java pluginama. Tímž pádem musíme mít i Fivem server s custom scriptama. Udržujeme si non-toxic komunitu a toxic lidi banujeme. Chceme zde lidi od 15ti let ale i 13ti letý -> ověřený netoxický hráč, může hrát. Proškolíme každého nováčka co by chtěl hráč, Proškolení probíhá takto: Hráč si napíše ticket, Admin si ho vezme do roomky, kde s ním postupně probere každé pravidlo. Po skončení "výuky pravidel" mu admin řekne ať si pročte trochu ještě pravidla a až si bude jistý že je 100% umí, že mu má napsat o whitelist pohovor. Admin mu udělá pohovor a pokud neprojde, zeptá se ho jestli potřebuje ještě více zaškolit a probrat to více důkladněji. ----------------> U nás na serveru je taktéž normální ekonomika! Každý den (24h) jsou daně. Výplata každou hodinu (60 minut) Auta jsou podle realného handlingu. Rpíme Kalifornii; (Los angeles etc..) Máme na to placenou mapu z patreonu. Nic není kradené + máme na vše faktury. Máme zde charakter systém jako v Gta v. Ultimátní a dobře nastavené joby Veřejné práce, vězení a další.... Apartmány nebo domy. Daně se platí za Auta, domy, elektroniku a další.. Máme zde obchody, které lze koupit a ovládat, (pouze obchody co někdo vlastní, se dají vykrást) --------------------> Prosíme o normální kritiku, nikoliv o kritiku co nedává ani smysl. <------------------- LINKY:: WEBSITE: cd-rp.eu YOUTUBE: Cooder Roleplay DISCORD: Invite <------------------- S pozdravem; Sergey. Přeji hezký zbytek, nového dne. ©Cooder Roleplay 2021
 12. neříkal si že si fakt dobrý developer co umí lua atd..?
 13. JAKEJ streamer to byl?

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...