Jump to content
Fivem-DEV.cz

Neznamycz

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Neznamycz last won the day on February 17

Neznamycz had the most liked content!

Community Reputation

5 Začíná se vyvíjet

About Neznamycz

 • Rank
  Bronze III
 • Birthday October 2

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. Děkuji, presne tohle jsem potreboval. Dekuji moc a hned jak to vyzkousim tak dam vedet. Dekuji ze jsi si na me udelala cas a pomohla 😊.
 2. ja prave nevim kam to vložit zda do prekladu nebo do main.lua kde je blip jako dalsi radek nebo kam?
 3. Ahoj, díky moc za pomoc, ale již mám zaregistrováno, hodil jsem to do function.lua v es_extended ten registr, ale spíš bych potřeboval poslat příklad toho jak ten font face vypadá. Různě jsem to zkoušel, ale marně.
 4. Zdravím, zrovna jsem dělal custom font podle jednoho návodu zde na fóru a potřeboval bych ho hodit na blipy aby se ukazovali háčky a čárky, ale už se to snažím udělat několik hodin a stále to nějak nevychází. Něco jsem četl o scaleform, ale vubec nerozumim tomu jak to udelat nebo html, ale jak to tam vlozit aby to slo?
 5. Zdravím, pro použití custom tetování je zapotřebí cfxre patron za cca 15$ ve finále s poplatkama 18$ https://www.patreon.com/fivem. Pokud tak máte tak stačí přidat stejně jako EUP oblečení. Ukážeme si příklad na mém first response tattoo packu. klasicky přidáme __resource.lua, ve kterém není nic napsáno. K tetování máte dále tyto další .meta .xlsx .xml atp. soubory jak vidíte na obrázku Do stream složky hodíme .ytd soubory Do server.cfg hodíme ensure (název scripu) a po restartu serveru by se mělo vše objevovat v tetováních . Doufám že to pomohlo a pokud ne tak je mi líto, ale nevím jak pomoci.
 6. Jedině jak ti mohu poradit jak na to je tak že budeš mít script na přepis/prodej vozidel, pak budeš mít cardealer jobu například tuto: https://forum.cfx.re/t/esx-crypto-customs-dealership-job/845202 a domluvilo by se to tak že by přijel hráč to auto by za nejakou cenu prepsal na nekoho ze spolecnosti či na spolecnost a ta spolecnost to muze prodat :D. Pokud hledas hotovy script se vsim vsudy tak jsem nikde nic nenasel.
 7. Buď můžeš přepsat esx_vehicleshop ke své potřebě což není nic těžkého a nebo si stáhnout toto a přizpůsobit si to https://spleaks.org/threads/car-dealer-v4-v3-v2-v1.46/ (neni to leak, tato stránka tento script vytvořila má ho na svých stránkách :D) . Pokud ti to pomohlo tak písni že to máš nebo tento koment označ jako řešení . Měj se pěkně
 8. Již vyřešeno. Našel jsem jiný funkční model :)
 9. Neznamycz

  SCAM

  Ahoj, jen přátelské upozornění že tento příspěvek má patřit do kategorie - Podvodníci a ne do prezentace serverů
 10. Ahoj, momentálně pracuji na EUP pro server a chtěl jsem přidat axon body cam, ale jako jediný z toho co jsem dělal/přidával mi nechce fachat a já už nevím čím to může být. Nějaké rady nebo pomoc? Odkaz na body cam: https://www.lcpdfr.com/downloads/gta5mods/character/27944-eup-axon-body-cams-shoulder-mics/ Složka: Stream:
 11. Ahoj máš v server.cfg set mysql_connection_string .... ?
 12. Neznamycz

  K-9

  Ahoj, zde máš odkaz na script, který by ti měl tento problém opravit a zároveň to můžeš lidem nastavit permanentně
 13. Neznamycz

  Discord log na rpchat

  Zdravím, zde posílám odkaz na script, který by vám to měl umožnit: https://github.com/prefech/JD_logs
 14. Neznamycz

  Shop

  Bude lepší na discordu se domlouvat než tu tak si mě můžeš přidat a něco zkusíme vymyslet 𝓝𝓮𝔃𝓷𝓪𝓶𝔂𝓬𝔃 (っ◔◡◔)っ#4221
 15. „Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...