Jump to content
Fivem-DEV.cz
Sign in to follow this  
Comunista_CZ

Mr. Noobody - ressell

Recommended Posts

5 hours ago, Stéve Razoris said:

To by neměl být problém. pokud majitel Intereru/Scriptu mu dal svolení. 

Tak určite iný tvorcovia mu dajú povolenie na predávanie Máp a scriptov, za ktoré im nedá ani podiel...

• LUL 1

Ahoj Comunisto jak již sem ti jednou odepisoval tak sem se nechal svést na vlně která v tu dobu dorazila na Fivem Scénu jakýkoliv prodej sem refundnul a tento
"Obchod" zrušil den na to potom co sem zjistil že lidi od kterých sem to zakoupil nejsou tvořitelé těchto map.

Jestli je to i po roce takový problém pro tebe tak se ti za to velmi omlouvám nikdy sem nic nemyslel ve zlém celá 
tahle kauza byla z mé strany vyřešená zahodil sem za hlavu a řekl sem si že už to nikdy neudělám a také nedělám jestli 
to chceš furt řešit tak prosím ale z mé strany je to nějak ukončené nevím proč máš zapotřebí vyndavat rok staré věci, na 
FiveM-dev jsem nikdy nic nenapsal o resellu či cokoliv co by mělo podotýkávat o prodeji věci které lidi nevlastní.

Klidně jestli máš zájem můžeme si nad tím sednout a podiskutovat tuto kauzu ale nemyslím si že je nějaký důvod vytahovat starou věc která se odehrávala jeden den.

On 2/14/2021 at 2:48 AM, Mr.N0BODY said:

Ahoj Comunisto jak již sem ti jednou odepisoval tak sem se nechal svést na vlně která v tu dobu dorazila na Fivem Scénu jakýkoliv prodej sem refundnul a tento
"Obchod" zrušil den na to potom co sem zjistil že lidi od kterých sem to zakoupil nejsou tvořitelé těchto map.

Jestli je to i po roce takový problém pro tebe tak se ti za to velmi omlouvám nikdy sem nic nemyslel ve zlém celá 
tahle kauza byla z mé strany vyřešená zahodil sem za hlavu a řekl sem si že už to nikdy neudělám a také nedělám jestli 
to chceš furt řešit tak prosím ale z mé strany je to nějak ukončené nevím proč máš zapotřebí vyndavat rok staré věci, na 
FiveM-dev jsem nikdy nic nenapsal o resellu či cokoliv co by mělo podotýkávat o prodeji věci které lidi nevlastní.

Klidně jestli máš zájem můžeme si nad tím sednout a podiskutovat tuto kauzu ale nemyslím si že je nějaký důvod vytahovat starou věc která se odehrávala jeden den.

proof xdddd

On 2/16/2021 at 10:32 PM, Comunista_CZ said:

To nemění nic na faktu že jsi to dělal.. 

a co třeba mu odpustit? je to z roku 2019 a tebe sere že jednou udělal tuhle chybu? jako rly? každý dělá chyby a každý člověk se raz ponaučí! podívej se na příspěvěk na jayjaye... ten jayjay jsem já a je sice právda že jsem byl v té skupině ale nic bych tam nenapsál XD potom když se na mě spadlo to nedorozumění tak jsem po chvílce zjistil kdo to byl a sám bratranec se přisnál jak isigarovi a na serveru lsrp.cz... potom mi došlo že já v tom mám taky nějaký podíl... a to že jsem byl v té skupině XD kdo by věřil taky někomu kdo je ve skupině kde jsou zadarmo placené mapy a skripty XD podívej... dělat chyby je lidské ale odpouštět je božšké! já jsem se ponaučil, mr.nobody se ponaučil a spoustu dalších lidí se ponaučilo ze svých chyb 

• Vážně ? řekni nám ještě otom víc. 1

Jenže pokud mu někdo řekne: "Je to špatné, nemorální, atd ... - nedělej to", nic si z toho nebude dělat, ale pokud si to vyžere pěkně celé, všechno, tak je větší šance, že už to znova neudělá. Ano, dělat chyby je lidské a odpouštět se musí, ale kdyby každý dělal neustále chyby, tak budeme žít v chaosu a nikam se nedostaneme.

• Like 1