Jump to content
Fivem-DEV.cz
Imhavevacindo

Někdo kdo leakuje scripty :)

Recommended Posts

529928338857525258 Narweex

409002372656922644 unty

398457026205712385  MerlotSVK
Nahlašuju tuhle skupinu za prodavaní fake scirptu nakecají že udělaj custom a přitom tam dají esx basic sr***y nahlašte je na discord až mají bany m****

Výstřižek.PNG

• Like 1
  • Haha 1

jakoby ne asi, ty doslova reselluješ dumpy a leaky. Když už nahlašuju tak si aspoň změním účet :kekw:

• LUL 3

Dobrý den, rád bych se k tomuto za nás všechny tři vyjádřil. Tato osoba po nás chtěla nakonfigurovat vMenu, později celý server. Server jsme měli pouze RP, tak jsme základ chtěli vzít z něj, a udělat drift server. Později vyšlo najevo, že si z nás dotyčný člověk jen dělal srandu a pak začal vyhrožovat trestním oznámením za "kradení skriptů". Maximálně jsme vzali skript, a KOMPLETNĚ jej předělali, když jsme se učili developovat. Proto toto chování nehodláme tolerovat, a tímto dotyčnou osobu vyzývám aby příspěvek smazala, z důvodu pomlouvání, urážení, a bezdůvodného obvinění. V žádném případě nechceme nic řešit právní cestou, pokud to nebude nutné. Přeji hezký den.

PS: Také nám vyhrožoval zavoláním policie a tím, že má naše osobní údaje.

Edited by Narweex
  • Like 3

Kamaráde, právě si udělal něco za co můžeš jít do vězení, za prvé si tu obviňuješ bez žádných důkazů. Za druhé leakuješ a ojebáváš lidi tím způsobem že prodáváš leak servery z rare5m...

A to není všechno, jak si můžeš dovolit říkat o někom že je scammer + bez důkazů + někomu kde není vidět že reselluje / prodává leak skripty... 

TÝPEK PÍŠE A JEHO JEDINÝ DŮKAZ JE FOTKA DISCORD SERVERU? JAKO RLLY

Jen tě chci ujistit že jelikož si se připojoval na můj server tak mám tvojí IP, a také za to jak tu obviňuješ tě já u policie dokážu obviňit za: Podvádění lidí, krádež placených skriptů, Pomluvy, křivé obvinění. a mnoho dalšího. 

Chci aby si zde momentálně napsal tvoje důkazní BŘEMENO. protože to naše bude větší než Stayovo.

Také by bylo na místě mr..- imhavevacindo zabanovat za lež, scammerství lidí. Děkuji všem

Těším se. 

S pozdravem Mike :)

Edited by mike@karabina.me
  • Haha 1

45 minutes ago, mike@karabina.me said:

Kamaráde, právě si udělal něco za co můžeš jít do vězení, za prvé si tu obviňuješ bez žádných důkazů. Za druhé leakuješ a ojebáváš lidi tím způsobem že prodáváš leak servery z rare5m...

A to není všechno, jak si můžeš dovolit říkat o někom že je scammer + bez důkazů + někomu kde není vidět že reselluje / prodává leak skripty... 

Jen tě chci ujistit že jelikož si se připojoval na můj server tak mám tvojí IP, a také za to jak tu obviňuješ tě já u policie dokážu obviňit za: Podvádění lidí, krádež placených skriptů, Pomluvy, křivé obvinění. a mnoho dalšího. 

Chci aby si zde momentálně napsal tvoje důkazní BŘEMENO. protože to naše bude větší než Stayovo.

Také by bylo na místě mr..- imhavevacindo zabanovat za lež, scammerství lidí. Děkuji všem

Těším se. 

S pozdravem Mike :)

Děcka si hrají na policii? Vážně? Zároveň shromažduješ IP? Máš někde GDPR? Rád bych si přečetl, kam chodí data uživatelů, díky za odpověď.

Takže nech je zo mňa kľudne aj ****t.

Prikladám fotodokumentáciu:

Takže to máme podanie Trestného oznámenia, Leaknutie Adresy, borec chce ukazovať trestné oznámenie, krivé obvinenie za krádež (nemá dôkazy)

5A8D196A-AB99-4790-9004-D41931775E83.jpeg

4C99A055-5943-4980-AA75-648B8B28031B.jpeg

BB94B0BC-D833-4A1E-ABC9-2CB638519C7F.jpeg

Toto je ešte o borcovi

42 minutes ago, Dr.House said:

Děcka si hrají na policii? Vážně? Zároveň shromažduješ IP? Máš někde GDPR? Rád bych si přečetl, kam chodí data uživatelů, díky za odpověď.

Nemusíme být hned u policie, abychom si našli zákoník, pak také připojením na server, které je dobrovolné!, Člověk defacto pošle svoji IP adresu. GDPR možná porušil pan "Wolf", když nám vyhrožoval, že zveřejní naše osobní údaje.

Všichni vyhrožují každému policií, TO, nějakým jménem, příjmením. Priznejte si, kdo by to reálně udělal? 1% z nás všech tu? Místo toho, abyste tu každý na někoho házeli špínu radši zkuste něco tvořit, zlepšovat a přispívat. Chápu ale, že toto je mnohem lepší zviditelnění. A myslím si, že IP můžeš brát jen za účelem jejich blokace při porušení nějakých podmínek, ale to nevím. Každopádně vím, že si je nemůžeš sbírat a dělat si z toho design na zeď v pokoji. Reálně vyhrožujete policií a ani nenapíšete správně gramaticky větu? (si x jsi).

Edited by Squizer

7 minutes ago, Squizer said:

Všichni vyhrožují každému policií, TO, nějakým jménem, příjmením. Priznejte si, kdo by to reálně udělal? 1% z nás všech tu? Místo toho, abyste tu každý na někoho házeli špínu radši zkuste něco tvořit, zlepšovat a přispívat. Chápu ale, že toto je mnohem lepší zviditelnění. A myslím si, že IP můžeš brát jen za účelem jejich blokace při porušení nějakých podmínek, ale to nevím. Každopádně vím, že si je nemůžeš sbírat a dělat si z toho design na zeď v pokoji. Reálně vyhrožujete policií a ani nenapíšete správně gramaticky větu? (si x jsi).

To je pravda no.

2 hours ago, Dr.House said:

Tvoje naštvání chápu, s policií jsem to přehnal. Já ale nikde jeho IP veřejně nedal, ip se uloží vždy po připojení na můj server, máš to tak všude. Chodí do databáze většinou. Není zač za odpověď.

ll

Jinak se tu bavíme o panu Imhavevacindo, ne o mě..

A bavíme se o tom že Imhavevacindo, obvinil pana Merlota a Nerweex o tom že kradou skripty, přitom tyhle týpky znám a nikoho neokrádají. 

9 hours ago, Squizer said:

O to nám mi ani nejde, ale pokud to smazat nehodlá a bude v tomhle pokračovat, pak by asi bylo i na místě tam jít a nějak to řešit. 

Just now, Narweex said:

O to nám mi ani nejde, ale pokud to smazat nehodlá a bude v tomhle pokračovat, pak by asi bylo i na místě tam jít a nějak to řešit. 

Toto je pravda jak cyp

Ale tak, fotek tu je dost, podkladů pro informování také, takže už je na každém, jaký si udělá obrázek a co si o tom bude myslet.

Myslím si, že obě dvě strany jak tady Wolf tak ta banda, která okrádá své zákazníky (mám screeny, kde jste script který jste měli dělat na zakázku stáhli z fóra) by se nad sebou měly zamyslet. A příjde mi hrozně vtipný, že leaker říká dalšímu leakerovi, že ho nahlásí na policii za to že leakuje scripty. Proto bych tady toto už neřešil, jak říká Squizer ať si na to každý udělá obrázek sám. 

To bych chtěl teda vidět, protože žádný takový skript jsme neposlali, poslali jsme pouze fotku, jak by to MOHLO vypadat.

5 minutes ago, Narweex said:

To bych chtěl teda vidět, protože žádný takový skript jsme neposlali, poslali jsme pouze fotku, jak by to MOHLO vypadat.

Mno, napsali jste že to je skoro done, poslali nějakej screen z fóra, a poté co si člověk pro kterého jste to dělali začal stěžovat, že tohle vůbec nechtěl tak jste smazali celou konverzaci. Nebo min. tak mi to bylo řečeno. Takže nevim nevim no

Edited by Marvis

21 minutes ago, Marvis said:

Mno, napsali jste že to je skoro done, poslali nějakej screen z fóra, a poté co si člověk pro kterého jste to dělali začal stěžovat, že tohle vůbec nechtěl tak jste smazali celou konverzaci. Nebo min. tak mi to bylo řečeno. Takže nevim nevim no

No, to bylo spíše nedorozumění mezi námi třemi. A jestli to nechtěl, tak proč tam mít zbytečnou roomku? Navíc jsme od začátku říkali, že nevíme jestli to zvládneme. A navíc dotyčný NIC neplatil.

13 hours ago, mike@karabina.me said:

To je pravda no.

Tvoje naštvání chápu, s policií jsem to přehnal. Já ale nikde jeho IP veřejně nedal, ip se uloží vždy po připojení na můj server, máš to tak všude. Chodí do databáze většinou. Není zač za odpověď.

ll

Jinak se tu bavíme o panu Imhavevacindo, ne o mě..

A bavíme se o tom že Imhavevacindo, obvinil pana Merlota a Nerweex o tom že kradou skripty, přitom tyhle týpky znám a nikoho neokrádají. 

Prosimtě to že se něco samo uloží je věc jedna to, že vyhrožuješ s udaji je věc druhá. Základ je toho, že toto máte řešit v klidu, poukázat klidně na chování, které není správné ale vypisovat tu, že někdo půjde do vězení? Krom toho už někdo z vás někdy dával nějaký TO? Už jste někdy něco takového řešili, že se tu tím tak machruje. Fakt by mě to zajímalo.

Takže co si z toho vzít, lepší je sepsat všechny důkazy srozumitelně bez nadávek a udělat příspěvek, u kterého půjde poznat co se teda děje, takždý každý piští na každého a nic z toho není :)

Pro ty, kteří neznají, tak doporučuji si zjistit, co znamená rčení:

"Zloděj křičí chyťte zloděje".

Hrozně vám to ulehčí život. Ale prostě FiveM komunita taková je prostě.