Jump to content
Fivem-DEV.cz
papucky16

esx_advancedgarage (edit)

Recommended Posts

OK Guyz, mám tu script na upravenou advanced garage, který jsem upravoval pro jeden server a jelikož by se to někomu mohlo hodit, tak tady to je! :D 

Jde o to, aby si každý mohl vybrat z vlastní garáže frakční vozidlo, aby už u jobu nemusela být samostatná garáž a bylo tak vše v jednom, zároveň to dělá, že když sedíme v autě tak nevidíme point na vyndání auta a naopak.

https://github.com/papucky16/esx_advancedgarage

Užívejte, třeba se to někomu bude hodit, popřípadě můžete mrknout na dis https://discord.gg/Nsu8WmGxC3 kde jsou další scripty, ať už modifikace, či mnou psané.

• Like 2

17 hours ago, kukyn said:

má nekdo funkcni odkaz?

Pravděpodobně ne, ale na netu jsem našel něco podobného i s tím, že některé garáže nejsou na mapě. 

29 minutes ago, r5ptoris said:

Pravděpodobně ne, ale na netu jsem našel něco podobného i s tím, že některé garáže nejsou na mapě. 

tak proč to sem nepošleš :D :D

Posted (edited)
6 minutes ago, kukyn said:

a funguje ti to?

Mě osobně ano jen jsem Config.DrawHelp = 'IM' přepsal na Config.DrawHelp = 'ESX' vše najdeš v configu.lua

Edited by r5ptoris

3 minutes ago, r5ptoris said:

Mě osobně ano jen jsem Config.DrawHelp = 'IM' přepsal na Config.DrawHelp = 'ESX' vše najdeš v configu.lua

uz jsem to nejak zprovoznil, a nevis jak mam udelat aby nesli videt vsechny blipy?

Posted (edited)
13 hours ago, kukyn said:

uz jsem to nejak zprovoznil, a nevis jak mam udelat aby nesli videt vsechny blipy?

V tom configu dole, máš toto. Config.BezBlipu = {

FARMA_NOBLIP = {
        Marker = vector3(2411.4, 4988.5, 45.23),
        Spawner = vector3(2411.4, 4988.5, 46.23),
        Deleter = vector3(2411.4, 4988.5, 45.23),
        Heading = 133.54
    },

A pod to si přidáváš lokace, kde chceš aby garáže nebyli vidět na mapě např:

Mafiahouse_NOBLIP = {
        Marker = vector3(2100.4, 4851.5, 456.23),
        Spawner = vector3(2100.4, 4851.5, 456.23),
        Deleter = vector3(2100.4, 4851.5, 456.23),
        Heading = 200.54
    },

Edited by r5ptoris

8 hours ago, r5ptoris said:

V tom configu dole, máš toto. Config.BezBlipu = {

FARMA_NOBLIP = {
        Marker = vector3(2411.4, 4988.5, 45.23),
        Spawner = vector3(2411.4, 4988.5, 46.23),
        Deleter = vector3(2411.4, 4988.5, 45.23),
        Heading = 133.54
    },

A pod to si přidáváš lokace, kde chceš aby garáže nebyli vidět na mapě např:

Mafiahouse_NOBLIP = {
        Marker = vector3(2100.4, 4851.5, 456.23),
        Spawner = vector3(2100.4, 4851.5, 456.23),
        Deleter = vector3(2100.4, 4851.5, 456.23),
        Heading = 200.54
    },

jojo akorat skoda ze to ma jinaci menu nez to od squizera, protoze ja hlavne potrebuju udelat nebo najit aby ty garaze od squizera nemely vsechny blip

2 minutes ago, kukyn said:

jojo akorat skoda ze to ma jinaci menu nez to od squizera, protoze ja hlavne potrebuju udelat nebo najit aby ty garaze od squizera nemely vsechny blip

Jo tak to jo,  v client/main.lua na konci Config.Cars.Garages pod end dej toto  a do config.lua pod -- End of Cars dej totoimage.png.cf0bffe778c0d057673980c3413438f5.png 

image.thumb.png.9d7308c3eae19c06f4e6a4d83d15d0ae.png

Just now, r5ptoris said:

Jo tak to jo,  v client/main.lua na konci Config.Cars.Garages pod end dej toto  a do config.lua pod -- End of Cars dej totoimage.png.cf0bffe778c0d057673980c3413438f5.png 

tady máš ten kod do client/main.lua na zkopírování 

if Config.BezBlipu then
                for k,v in pairs(Config.BezBlipu) do
                    local distance = #(playerCoords - v.Marker)
                    local distance2 = #(playerCoords - v.Deleter)
                    local coords = GetEntityCoords(PlayerPedId())
                    local player = PlayerPedId()

if distance < Config.Main.DrawDistance then
                        sleep = 1

if Config.Cars.Markers.Points.Type ~= -1 and IsPedOnFoot(player, true) then
                        end

if distance < Config.Cars.Markers.Points.x and IsPedOnFoot(player, true) then
                            isInMarker, this_Garage, currentZone = true, v, 'car_garage_point'
                            if Config.DrawHelp == '3DText' then
                                DrawText3Dx(v.Marker.x, v.Marker.y, v.Marker.z + 1.2, tostring(_U('3d_press_to_enter')))
                            end
                        end
                    end

if distance2 < Config.Main.DrawDistance then
                        sleep = 1

if Config.Cars.Markers.Delete.Type ~= -1 and IsPedInAnyVehicle(player, true) then
                            DrawMarker(21, v.Deleter.x, v.Deleter.y, v.Deleter.z + 0.6, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.7, 0.7, -0.7, Config.Cars.Markers.Delete.r, Config.Cars.Markers.Delete.g, Config.Cars.Markers.Delete.b, 100, true, true, 2, false, nil, nil, false)
                        else
                            DrawMarker(21, v.Marker.x, v.Marker.y, v.Marker.z + 0.6, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.7, 0.7, 0.7, Config.Cars.Markers.Points.r, Config.Cars.Markers.Points.g, Config.Cars.Markers.Points.b, 100, true, true, 2, false, nil, nil, false)
                        end

if distance2 < Config.Cars.Markers.Delete.x and IsPedInAnyVehicle(player, true) then
                                DrawText3Dx(v.Deleter.x, v.Deleter.y, v.Deleter.z + 1.2, tostring(_U('3d_press_to_delete')))
                            end
                            isInMarker, this_Garage, currentZone = true, v, 'car_store_point'
                        end
                    end
                end

2 hours ago, r5ptoris said:

tady máš ten kod do client/main.lua na zkopírování 

if Config.BezBlipu then
                for k,v in pairs(Config.BezBlipu) do
                    local distance = #(playerCoords - v.Marker)
                    local distance2 = #(playerCoords - v.Deleter)
                    local coords = GetEntityCoords(PlayerPedId())
                    local player = PlayerPedId()

if distance < Config.Main.DrawDistance then
                        sleep = 1

if Config.Cars.Markers.Points.Type ~= -1 and IsPedOnFoot(player, true) then
                        end

if distance < Config.Cars.Markers.Points.x and IsPedOnFoot(player, true) then
                            isInMarker, this_Garage, currentZone = true, v, 'car_garage_point'
                                DrawText3Dx(v.Marker.x, v.Marker.y, v.Marker.z + 1.2, tostring(_U('3d_press_to_enter')))
                            end
                        end
                    end

if distance2 < Config.Main.DrawDistance then
                        sleep = 1

if Config.Cars.Markers.Delete.Type ~= -1 and IsPedInAnyVehicle(player, true) then
                            DrawMarker(21, v.Deleter.x, v.Deleter.y, v.Deleter.z + 0.6, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.7, 0.7, -0.7, Config.Cars.Markers.Delete.r, Config.Cars.Markers.Delete.g, Config.Cars.Markers.Delete.b, 100, true, true, 2, false, nil, nil, false)
                        else
                            DrawMarker(21, v.Marker.x, v.Marker.y, v.Marker.z + 0.6, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.0, 0.7, 0.7, 0.7, Config.Cars.Markers.Points.r, Config.Cars.Markers.Points.g, Config.Cars.Markers.Points.b, 100, true, true, 2, false, nil, nil, false)
                        end

if distance2 < Config.Cars.Markers.Delete.x and IsPedInAnyVehicle(player, true) then
                                DrawText3Dx(v.Deleter.x, v.Deleter.y, v.Deleter.z + 1.2, tostring(_U('3d_press_to_delete')))
                            end
                            isInMarker, this_Garage, currentZone = true, v, 'car_store_point'
                        end
                    end
                end

nejde mi to

12 hours ago, kukyn said:

nejde mi to

Hele tak to nevím, mě to normálně funguje. Používám tu verzi kterou jsem zde posílal. 

10 hours ago, r5ptoris said:

Hele tak to nevím, mě to normálně funguje. Používám tu verzi kterou jsem zde posílal. 

Nemohl by jsi mi to prosim te poslat hotove? tu verzi od quizera akorat aby nebyli vsechny s blipem.

Ahoj, když si u těchhle garáží dáme auto do garáže, tak to jde bez problému, ale když ho chceme vytáhnout ven, tak to píše, že v garáži nejsou žádná vozidla. Jak to můžeme opravit? Předem děkuji za odpověď. 

8 minutes ago, luksak97 said:

Ahoj, když si u těchhle garáží dáme auto do garáže, tak to jde bez problému, ale když ho chceme vytáhnout ven, tak to píše, že v garáži nejsou žádná vozidla. Jak to můžeme opravit? Předem děkuji za odpověď. 

Ahoj, to asi těžko. Ten můj odkaz fungoval jenom chvíli a pak jsem ho zrušil, takže asi nemůžeš mít tu moji verzi.

Pokud myslíš to co tu posílali za odkazy, tak je musíš označit ve zprávě, jinak si toho asi nevšimnou.

1 hour ago, luksak97 said:

1 hour ago, luksak97 said:

zřejmě se ti auta neukládají do databáze