Jump to content
Fivem-DEV.cz
Narweex

Scam Developerů

Recommended Posts

Zdravím, rád bych Vás informoval o jistém člověku, který si nedávno vytvořil server a okrádá developery. Domluví si platbu přes Paysafe při předání serveru. U nás si objednal server, dokončili jsme jej v sobotu večer, předali jej. Udělali jsme výjimku, protože jsme jej nějakou dobu znali. Za server měl zaplatit 300 korun. Server do teď nezaplatil, všem developerům dal bany a "vypařil se". NIJAK HO TÍMTO NENAPADÁME, POUZE INFORMUJEME ABYSTE SI NA NĚJ DÁVALI POZOR. Server se jmenuje AtlanticRP. Přikládám jeho Discord ID, a pár fotek. 
Na discordu vystupoval pod přezdívkami: Efko, New London, PanAtlantic, HexMan_Efko.

Přeji hezký den.

Snímek obrazovky (102).png

Snímek obrazovky (103).png

Snímek obrazovky (105).png

Borec je čurá* iba sa vyhovára na to ako mu "CK GANG" zablokoval hosting pri tom ho ani není schopý zaplatiť.

Zdravím,

Jmenuji se Petr "eFko" Stibor .. Již 12 let vystupuji pod přezdívkou "eFko".
Pokud je zabraná tak je to eFkoCZ//FoxterCZ..
Posledních několik měsíců se na mě hrne vlna agrese a to hlavně o tom,že jsem "Scammer""Okrádač"a tomu podobné.. 

K vyjádření :
Osobně jsem nikdy nikoho neokradl spíš jsem druhým dával.Mrzí mě,že jsem teď u každého znám jako scammer..Ať je to Fivem-Development nebo Rocket League, kde to šíří především Pan Hunt ..

K vaší situaci:
Pokud si najmete někoho na práci přes internet a chcete po něm,aby jí provedl ,chtějte po tom dotyčném jeho předchozí práci a vždy mít něco v ruce.
HLAVNĚ! vždy pokud tomu člověku něco zaplatíte...chtějte znát více informací! A né jen kontakt na discordu nebo jiné síťi...
Mrzí mě co se vám stalo a dalším.. Nezmůžu s tím nic jen jsem reagoval na ty ,kteří si toto přečetli a okamžitě začli házet kamení po mé osobě..

K obraně : 
Internet je volný pro všechny.. Každý může mít jakýkoliv nickname.. To však neznamená ,že pokud si někdo založí účet pod nickem např: "RotHot" a okrade s tímto nickem několik lidí,že všichni uživatelé tohoto nicku budou ihned zloději že?...Tak vás snažně prosím ověřujte si informace dřív než začnete někoho pomlouvat a srážet jeho osobu.. Vám by se to také nelíbilo ale situace je to neřešitelná..

Kontakt na discord mám eFko#4613

• Like 1

Možná jsem se vyjádřil "blbě", server jsme dělali my jemu, ale to že si ještě přisvojí přezdívku, není ani naše starost. Navíc, jen jsem poukázal na to, aby si na toho borce dávali pozor.

On 4/16/2021 at 6:58 PM, eFko said:

Zdravím,

Jmenuji se Petr "eFko" Stibor .. Již 12 let vystupuji pod přezdívkou "eFko".
Pokud je zabraná tak je to eFkoCZ//FoxterCZ..
Posledních několik měsíců se na mě hrne vlna agrese a to hlavně o tom,že jsem "Scammer""Okrádač"a tomu podobné.. 

K vyjádření :
Osobně jsem nikdy nikoho neokradl spíš jsem druhým dával.Mrzí mě,že jsem teď u každého znám jako scammer..Ať je to Fivem-Development nebo Rocket League, kde to šíří především Pan Hunt ..

K vaší situaci:
Pokud si najmete někoho na práci přes internet a chcete po něm,aby jí provedl ,chtějte po tom dotyčném jeho předchozí práci a vždy mít něco v ruce.
HLAVNĚ! vždy pokud tomu člověku něco zaplatíte...chtějte znát více informací! A né jen kontakt na discordu nebo jiné síťi...
Mrzí mě co se vám stalo a dalším.. Nezmůžu s tím nic jen jsem reagoval na ty ,kteří si toto přečetli a okamžitě začli házet kamení po mé osobě..

K obraně : 
Internet je volný pro všechny.. Každý může mít jakýkoliv nickname.. To však neznamená ,že pokud si někdo založí účet pod nickem např: "RotHot" a okrade s tímto nickem několik lidí,že všichni uživatelé tohoto nicku budou ihned zloději že?...Tak vás snažně prosím ověřujte si informace dřív než začnete někoho pomlouvat a srážet jeho osobu.. Vám by se to také nelíbilo ale situace je to neřešitelná..

Kontakt na discord mám eFko#4613

Samozřejmě nic proti tobě, to že ještě používá tvoji přezdívku je ještě horší, mrzí mě, že to dopadá i na tebe.