Jump to content
Fivem-DEV.cz
  • 0
z3rtxx

Fivem Problém s alkoholem pitím, atd..

Question

Ahoj, chtěl bych se zpetat na jednu věc. Mám na fivem serveru unicorn job a v sql bylo pár drinků, ale pokaždé když si drink givnu nemůžu ho pít ani jeden ani z jiných s scriptu který jsem zkoušel. Pokuď někdo ví proč tak bych byl rád za radu..Děkuju

Edited by z3rtxx

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 hour ago, z3rtxx said:

Ahoj, chtěl bych se zpetat na jednu věc. Mám na fivem serveru unicorn job a v sql bylo pár drinků, ale pokaždé když si drink givnu nemůžu ho pít ani jeden ani z jiných s scriptu který jsem zkoušel. Pokuď někdo ví proč tak bych byl rád za radu..Děkuju

To musíš dát do basicneeds protože to jinak nebere a nepůjde to, ale kdyby to nešlo tak napiš 

Sorry pikachu ale skopíroval jsem to od tebe :D

ESX.RegisterUsableItem('vine', function(source) (Jak je tam to vine tak tam dej něco jiného)
	local xPlayer = ESX.GetPlayerFromId(source)

xPlayer.removeInventoryItem('vine', 1) (to samé jako na začátku

TriggerClientEvent('esx_status:add', source, 'drunk', 400000) (tohle tam nech kdyby si chtěl aby si měl effect opilce xd)
	TriggerClientEvent('esx_status:add', source, 'thirst', 250000) (tohle je na žízeň) (a ty čísla u drunk a thirst kdyžtak změň)
	TriggerClientEvent('esx_basicneeds:onDrink', source)
	xPlayer.showNotification(_U('used_vine')) (a to změn jako to na začátku tam si dej zase co budes chtit)
end)

• 0
38 minutes ago, z3rtxx said:

Jaj Ok díky moc zkusím to

Kdyžtak mi napiš na discord kdyby bol problém : Kubaczz#6413