Jump to content
Fivem-DEV.cz
  • 0
Adamosik18

esx_advancedgarage

Question

Ahojte, mám problém s esx_advancedgarage od Squizera. Z nějakého důvodu, když chci přijít k pointu po druhé tak zmizí a nejde ho vidět do restartu scriptu. Také když vytáhnu vozidlo tak mě to do něj neportne ale jen ho to spawne a můžu si jich takhle naspamovat nekonečno. Do F8 to hází chybu tuto (viz. screen). Asi je tam i nějaký problém s menučkem, v scriptu jsem neupravil nic kormě configu.
image.thumb.png.84359f401985aac56d30849a2080f1f6.pngimage.thumb.png.0f107513223b0b0f5ab99141eb91655d.png
Děkuji za pomoc

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Error ti vypisuje mythic_notify. Pokud ho nechceš/nepoužíváš, tak si odstraň exporty na mythic ze scriptu a dej si tam klasické esx.shownotifications nebo vlastní.

• Thanks 1

• 0
Posted (edited)
12 hours ago, Tapin said:

Error ti vypisuje mythic_notify. Pokud ho nechceš/nepoužíváš, tak si odstraň exporty na mythic ze scriptu a dej si tam klasické esx.shownotifications nebo vlastní.

Ted jsem to vymenil za okokNotify a nevypisuje to již tento error ale tentokrát to vypisuje es_extended.image.thumb.png.382b0c3a1df103ef235a5b1b0507ec33.png

Edited by Adamosik18

• 0
On 6/28/2022 at 2:46 PM, Adamosik18 said:

Ted jsem to vymenil za okokNotify a nevypisuje to již tento error ale tentokrát to vypisuje es_extended.image.thumb.png.382b0c3a1df103ef235a5b1b0507ec33.png

S měněním notify nemám moc zkušenosti, ale myslím, že musíš vyměnit notify i v extended.