Jump to content
Fivem-DEV.cz
Elias

CORERP - Server s poznámkou krádeže.

Recommended Posts

CoreRP, možná uznávaný server, ale server s kradenými scripty s developery, které mají pověsti, jako kdyby seděli v Kalifornské věznici za autorské práva.

Co mají kradené?

• Interiér radnice, který je z ruského serveru UnionRP, který byl exkluzivní jenom pro tento server.
Tady máte, jak na to reagoval "Project Manager" z CoreRP: zde

• HUD z NoPixelu, kdy Project Manager řekl, že sám neví odkud je HUD a že ho měli sami Developeři.
  • Loading Screen, který byl placený a developeři ho vzali podle všeho z leak/resell fivem discordů, tady máte takový příklad, jak vypadá: zde

Kdo všechno za tu dobu dostal ban z CoreRP?

• Herkonn, podle A-Teamu z CoreRP: Pomlouvání Vedení, Serveru, zveřejnění nahrávky z vedení a další blbosti.
  • _GAMES_, natočení prvního videa.
  • Smokey, účast na natočení prvního videa.
  • Leginrok, dočasný ban za powergaming, který nebyl powergaming.
  • JESUS, sundaný WL podle všeho za neaktivitu, IRL za řečení pravdy na Andrewa, že zabanovaný admin nemá být admin..
  • Bývalý Project Managerka Clayia, za pravdu.
  • Bývalý Project Manager Majstro.

A kdo jsou ti takzvaní "banditi" z A-Teamu?

• Project Manager Dave
  • "Vožralý" majitel serveru Simplex, kdy i nabízí Admina, pokud je v takovém stavu.
  • Supervisor Andrew
  • Supervisor Pav 
  • Bývalá WL Adderka z DiamondCrew JančaZpomeranča, která bude i chránit CoreRP, když třeba přijde FBI pro členy A-Teamu.
  • Developer Kharote
  • Developer Luckzjee
  • Community Adminka Lussi, která byla zabanovaná za Metu a i přesto je Adminka.
  • Nezabanovaní hráči CoreRP: Bauchyč, Jirka Král.

Tohle stačí, aby jste viděli kousek takovéhle pravdy, tu další můžete bud odhalit sami nebo boží mlýny budou mlít.

Zde vám ještě posílám odkaz na starý admin-chat z CoreRP, který končí v létě 2019, na kterém je třeba, proč skončila Naya a jak to vypadalo uvnitř apod.

Odkaz máte zde.

Přeji vám krásný den a doufejme, že CoreRP bude čistý, bez těhlech lidí.

Edited by Elias

PŘÍBĚH DEVELOPERŮ DIRTIXE A LUCKZJEE

Ano, developeři na CoreRP, kteří místo dobrého programování a snaživého využití svých zkušeností, to radši věnuji do stahování/kupování leaknutých/resell scriptů do FiveM.

Jak jsem zmiňoval předchozím článku, tak server CoreRP začal využívat po odchodu Perníka a následného nabrání těchto developerů zajímavé scripty, které nejdou jen tak koupit, jako je interiér CityHall, který je využíván na UnionRP nebo HUD z NoPixelu.

Jenže o developerech Dirtixxx a Luckzjee existuje ještě jeden příběh o okradení jedné majitelky jednoho projektu o nemalou částku, která by už šla i vymáhat soudně.

V následujících screenech máte vyobrazený chat s majitelkou serveru, která byla okradena:

image0.jpg

image1.jpg

O jaký projekt se jedná?

Jedná se převážně o server, který byl využíván na bývalém projektu od pana Luckzjee a Ditrixxx, který se jmenoval ELITERP.

Následně 20.03.2020 oznámili, že se zmínění developeři přesouvají na CoreRP a ukončují projekt.

Ale 27.03.2020 bylo oznámeno znovuotevření serveru, jenže už pod jiným vedením a i jiným teamem.

FwcN.png

Jak vidíte, tak už 27.03. byl oznámen přesun a znovu spuštění serveru do 2 dnů, jenže co se stalo, tak se to nepodařilo.

Z minulé konverzace jde poznat, že server nebyl v pohodě ohledně všeho, interiéru a scriptů, které byly kradené a využívané na minulém projektu od zmíněných developerů.

Server v současný době už je v pohodě, protože si našli jednoho z výborných developerů na CZ/SK, který právě že umí řemeslo a věřím mu, že to dotáhne do konce a udělá ze serveru dobrým místem pro FiveM scénu.

Doufám, že vám tohle otevře oči a ukáže i kousek pravdy o developerech na CoreRP, kteří takzvaně přechází s CoreRP na Blacklist u všech developerů/mapperů na FiveM scéně.

UPDATE

Dnešním dnem tj. 12.04.2020 byli přidáni na blacklist FiveM CZ/SK scény developeři z CoreRP za zmíněný scamming, tudíž si prosím dejte pozor na tyhle developery, at vám třeba neprodají něco, co není jejich.

Odeslaný screenshot obrázek

LUCKZJEE, DIRTIXX, KHAROTE & DAVE👊🏻 - Krádež a temná stránka CoreRP DEV.
Pro všechny čtenáře, zdravím!
Jmenuji se Strin / Strino / Jakub. Hodně lidí mi říká jednou z těchto variant. Toto o všem není podstatné. Jakožto člověk, který má doložené fakta o již zmíňovaných "developerech", tak bych se rád o ně podělil.
LUCKZJEE:
(Dle osoby, která s daným člověkem komunikovala) Věk: 19-20 let
Aktuální post: "Developer" na projektu CoreRP (také zvaný v překladu jako JádroRP)
PŘÍBĚH A PŮSOBĚNÍ NA CZ/SK FIVEM:
Luckzjee (nebudu jmenovat pravým jménem z důvodů ochrany soukromí na internetu) je osoba, která na FiveM CZ/SK vystupuje jakožto developer poměrně známého projektu CoreRP. Jeho působení jako developer na již zmiňovaném projektu započalo pár týdnů po opětovném startu projektu od odchodu tehdejšího Developera / Project Managera / Majitele FiveM sekce (nikoliv značky) JohnnymPerníkem. S jeho příchodem přišli další 2 developeři. Dirtixx a Kharote. Tato nová čtveřice společně s Davem👊🏻 v tu dobu a teď působí stále jako developeři údajné "#1 / Jedničky" na CZ/SK FiveM. Při příchodu těchto jmén projekt CoreRP začal svým působením bouřit dev. / map. komunitu. CoreRP začal využívat kradené assety z různých leakovacích discordů. Ovšem to, že se CoreRP začíná potápět jako loď Titanic už dávno víme. Ovšem, co se skrývá dál za tímto člověkem?
§ 205 Krádež & Zločinecké patálie s EliteRP
Krást se nemá. Toto učili snad všichni své děti už po několik let. Ovšem tady se to říct nedá. Má dlouhodobá společnice, co se týče FiveM RP stránky si zakládala projekt. Tehdy známější pod jménem Lattéčko ovšem s ukončením spolupráce s jedním nejmenovaným projektem se má společnice rozhodla pořídit si developera. Hledala déle, ale nakonec narazila na již zmiňovaného Luckzjeeho &  Dirtixe. Luckzjeemu bylo zaplaceno přibližně v průměru 6 500,00 CZK za doménu, VPS, server & název projektu.
Co z toho dostala majitelka ?
Nefunkční server,
doména bez přepsání vlastnictví (stále se čeká a pan Luckzjee stále nic nepřepsal),
VPS (Luckzjee několikrát odpověděl, že nemá přístup k VPS a následně mi upravoval práva k VPS (říkat, že nemá práva, když je může měnit. Udělejte si obrázek sami. Jediné, co mohu dodat je, že nebýt majitelky domácího náhradního stroje, tak se moje práce může objevit na projektech,k de on působí),
Název projektu, který nemá patentovaný.

Po pár dnech, co se tento trestný čin vázal bez nějákého závažného kroku ze strany majitelky serveru mi bylo nabídnuto převzít roli developera. Věděl jsem do čeho jdu a co uvidím. Začalo se toto řešit. Přicházela řeč na kradené assety, licence. Luckzjee začal o majitelce říkat, zda si chce povyšovat ego (protože chtěl od něj licence vidět přímo do tvůrce). Získali se přístupy k VPS (né vlastnictví) a bylo to předáno mě.
Co jsem viděl?

Kradené mapy od známých tvůrců, (hodně jich bylo)
Kradené skripty a napodobeniny jako např. již zmiňovaný NoPixel HUD atp..
Zbytek jsem neviděl, protože jsem brečel a zároveň mi krvácelo z oči.
Co jsem všechno musel upravit / opravit / updatnout a dokonce i vymazat??
Vymazáno přes 50+ kopií kradených skriptů.
Server Artifacts staré, jak auto mé babičky. (3 měsíce dozadu minimálně)
Nefunkční spawnmanager a další základní FiveM Scripts, které jsou potřebova k fungování.
(skoro) Všechny ESX skripty, které tam byly musely být smazány z důvodů, že byly zastaralé / většina z nich házelá XXX errorů a byly zkrátka nepoužitelné.
Co dodám na závěr k této osobě?
Pan mistr "Developer", co okrádá majitelé projektu, nabízí skripty z CoreRP projektu, prodává resellnuté / leaknuté assety. Tento jistý "developer" nemá absolutně ŽÁDNOU zkušenost se skriptovacím jazykem .lua | Většinu errorů hájil tím, že se to opravit nedá. 🙂
Tato osoba se dopustila trestného činu krádeže nad 5 000,00 CZK
Názor si udělejte na tuto osobu sami.

• Like 1

DIRTIXX, KHAROTE & DAVE👊🏻 - Temná stránka CoreRP DEV.
Skupina lidí s minimální znalostí ve skriptovacím jazyku .lua | Využívání kradených assets. Neschopnost, krádeže assets z jiných projektů, rozprodávání již kradeného díla.
Pan Dave hájí své činy tím, že má jiné informace (které nemá).

• Like 1

NA ZÁVĚR DODÁVÁM ODKAZY NA SCREENSHOTY, VIDEA ATP..:
Pan Dave říkají, že ho nezajímá využívání kradených assets a pravda o různých banech a mnoho dalších...

unknown_1_LI.jpg
unknown_2_LI.jpg
Bv2uJvd.png
RQaXin0.png
Užívejte dne, hodně lásky, štěstí a méně buzerantů, co kradou assety a špiní Čechům a Slovákům jméno na FiveM. Hezký den ❤️

• Like 2
  • Cozeeeee 1

Toto je presne ten typ ľudí, ktorí majú komplex z toho, že na ich serveru nikto nehrá a tak začnú o dušu písať napríklad pánovi Dave👊 o ktorom si dovolím povedať, že napriek tomu, že sa vystatuje aký je developer a kam dostal CoreRP že by som sa mu v developu vyrovnal aj keď som v jazyku lua alebo c# nenapísal ani čiarku. Áno priznám si to, o kódovaní viem toho asi toľko ako Dave👊 o slušnosti a slušnom chovani. Pána Luckzjee poznám už celkom dobu a za tú dobu som sa dozvedel o ňom to, že jediné čo vie v develope je stlačiť tlačítko download a prekopirovat skripty. Vrchol jeho developovej kariéry je prepisanie riadku v sublime textu a premenovanie skriptu na veci typu "Core_auta" (jedna sa len o príklad). CoreRP bol projekt, ktorý sa mohol s maximálnym kľudom držať na vrchole scény aj ďalšie dva roky. To by tam ale nemohli byť ľudia, ako Andrew, Simplex alebo Dave👊. Títo ľudia potopili projekt na dno žumpy. Ban hráčky "Clayia" bol len klincom do rakvi, pretože si dovolím povedať, že to čo ona urobila pre Core už nikdy nikdo neurobí a ani neurobil (výnimka JohnnyPernik). Z prepisov starého discordu je jasne vidieť, ako to funguje, kto je komu nadradený a že čím lepší VIP balíček si kúpite, tým ste bližšie k A Teamu alebo výhodám ako Core live a pod. Odporúčam si pozrieť fórum SSG (Soul story gaming) kde je pekne ukázané, kto je na chybe, a ten niekto je Simplex, ktorý doslova podplacal streamerov a žmýkal views. Plno sa stotožňujem s komentárom užívateľa Strinousek ktorý toho povedal snáď viacej ako ja. 

Pozn. 

Vždy som kopal za Core, a toto je tá vďaka, ktorú komunita od nich dostane. 

S prianím pekného dňa sa lúčim a dúfam, že tu ešte niečo pribudne a s tým aj možnosť vyjadriť sa. 

Viděl jsem, že dostal ban za cheating.

Reagoval tím způsobem, že prej to nebyl on.

Jenže dalo by se ověřit pomocí Steam účtu, přes který je i vlastně spojen FiveM, tudíž kdyby někdo získal od tohohle Dave Steam a porovnal od Dave Steamem, tak možná by to byl na 50% on.

On 4/24/2020 at 1:21 PM, Elias said:

Viděl jsem, že dostal ban za cheating.

Reagoval tím způsobem, že prej to nebyl on.

Jenže dalo by se ověřit pomocí Steam účtu, přes který je i vlastně spojen FiveM, tudíž kdyby někdo získal od tohohle Dave Steam a porovnal od Dave Steamem, tak možná by to byl na 50% on.

ja si osobne dovolím tvrdiť, že to je on, povahu má tak akurát

Asi bych k tomu měla něco dodat, třebas to že po měsíci jsem stále nedostala věci za které jsem zaplatila jen ten nefunkcni server na kterém se usilovne pracuje a vlastně úplně vše se muselo vyhodit a začalo se prakticky od znova...mrzi me těch  6500 + - co jsem mu naposilala za nic...musela sem udělat vše znovu i tu doménu i tsko, eup, vse co sem mela zaplaceny... ale nebylo to na moji  ip takze lost!!Něco takového vás opravdu znechutí jak může jen existovat takovy poddruh krysy která pod maskou pomoci (ikdyž za peníze),vám přivodí jen nervy a starosti... Miluju tudle hru a miluju RP a server sem se rozhodla provozovat kvuli lidem co chcou erpit semnou (a neni jich málo) a ti mě poprosili a ja to udělala.. Chci poděkovat všem co mě podpořili a podporujou s myslim, že je na čase příšlapnout Luckzjeemu krk..začnu to řesit...ne kvůli penězům ale kvůli lidem co by mohl dál poškodit...Zvažuju se obratit na OČTŘ....

Just now, Aimonka said:

Asi bych k tomu měla něco dodat, třebas to že po měsíci jsem stále nedostala věci za které jsem zaplatila jen ten nefunkcni server na kterém se usilovne pracuje a vlastně úplně vše se muselo vyhodit a začalo se prakticky od znova...mrzi me těch  6500 + - co jsem mu naposilala za nic...musela sem udělat vše znovu i tu doménu i tsko, eup, vse co sem mela zaplaceny... ale nebylo to na moji  ip takze lost!!Něco takového vás opravdu znechutí jak může jen existovat takovy poddruh krysy která pod maskou pomoci (ikdyž za peníze),vám přivodí jen nervy a starosti... Miluju tudle hru a miluju RP a server sem se rozhodla provozovat kvuli lidem co chcou erpit semnou (a neni jich málo) a ti mě poprosili a ja to udělala.. Chci poděkovat všem co mě podpořili a podporujou s myslim, že je na čase příšlapnout Luckzjeemu krk..začnu to řesit...ne kvůli penězům ale kvůli lidem co by mohl dál poškodit...Zvažuju se obratit na OČTŘ....

btw pardon ale jsem zvykla psat bez diakritiky...Aimi

Edited by Aimonka

Přikládám ještě pár screenu jak Kharote si přivlastňuje upravenou verzi tokovoipu pro bigmode (https://github.com/Itokoyamato/TokoVOIP_TS3/pull/95)

image.png.798dec9fff9908f9a2dae38a23997222.png

(screen 1 z oznámení na corerp discordu) ^

unknown.png?width=962&height=631

(screen 2 ze staff chatu na corerp) ^

Mam potvrzené, že se jedná o 1:1 verzi upraveného tokovoipu a Kharote tam neprovedl žádné změny. Signatures pluginu jsou stejné jako pluginu z pull requestu.

(c_main.lua) z tokovoip_script resourcu jsem si sám "dumpnul" přímo z jejich serveru a kod je zase úplně stejný bez žádné úpravy.

Milda: "škoda, že tam Kharote nedal nějakou blokaci pouze pro core".

Škoda, že jsem tam já nedal blacklist na corerp ip serveru

DIRTIXXX

mladý klučina krterý ještě chodí do školy... neveděl o penezích co sli Luckzjeemu...byl pouze u schuzky na začátku a pak přišel až po tom co jsme spolupráci ukončili a ani to mu Luckzjee neřekl..a ja jsem podle pmka ani nerekla co mi Luckzjee udelal bylo zrejme ze Dirtixxx o tom nema ani páru... Tudis jen aby bylo jasno Jenda se jen o Luckzjeeho...

722379320_dirtix1.jpg.06ce971e032a465843787f885b753413.jpg1388044537_ditrix2.jpg.bbac5e8f03f1296c9213feb45fefd07b.jpgj

Odeslaný screenshot obrázek

Něco končí, něco začíná...

I když u CoreRP se bude furt krást, dokud bude mít pod vedením DEV Team Dave....

Tady jde hlavně o to, že CoreRP tímto chováním podporuje resellery a leakery. Kvůli těmto individuím se dočkáme IP-locku na všechny možné assety a scripty, navíc je to totálně demoralizující. Ještě více mě iritují servery, nabízející x miliónu VIP balíčků a nejsou ani schopni z výdělku zaplatit legální mapy a scripty. Hlavně si namastit kapsy na dětech.

Nikdy bych nepodpořil nějakého špinavého resellera, scripty a mapy beru vždy a jedině od autorů.

• Kappa 1

Už mě dál nebaví se skrývat, proto ukončuji tuhle kapitolu a zahajuji novou.

Video naleznete zde.

Díky za čtení tady a můžete tu když tak tu přidávat dál.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ty kráso tak dlouho sem se nepobavil 

1 hour ago, AsP CrazY said:

zajímavý

Mohl bys mi to trošku povysvětlit co je na tom screenshotu tak zajímavého ?