Jump to content

Návod na streamování addon oblečení na addon sloty


r5ptor

Recommended Posts

Zdravim vás,

Jsem si jistý, že někdo tápe, tak jsem vypsal tento návod.

Tak začneme.

Za 1. budete muset mít koupený patreon, který vám dovoluje streamovat oblečení.
Za 2. Vyberte si nějaké oblečení které podporují přidání do FiveM.
Za 3. stáhněte si Durty Cloth Tool, používám starší verzi ale postup by měl být stejný.
Za 4. si doporučuji rozdělit oblečení, podle toho zda se jedná o kalhoty. Nebo trička viz. screen. image.png.f956d597ec8cf4866f5d79ab0b4957a3.png

Za 5. si otevřete Altv Cloth Tool a vyberte si podle toho zda je to oblečení pro Male nebo Female character

Za 6. po kliknuti na Male nebo Female, se vám otevře prohledávání vašeho PC. Tam si vyberte oblečení, podle toho kam jste si ho uložily. Označte vše a dejte otevřít.
Za 7. udělejte si vedle složku, do které se vám poté uloží hotové oblečení na addon sloty.
Za 8. když máte všechno oblečení vybrané dejte v Alt v Cloth Tool build project, a dejte fivem resource. Nějak to v tom políčku pojmenujte např: mujprvniaddonslot.
Za 9. v tom políčku které vám vyskočilo si vyberte tu složku kterou jste si udělali, na to oblečení hotové na addon sloty a dejte build.
Za 10. přetáhněte celou složku, již s hotovýma addon slotama do vaší resource složky, zapište do server.cfg a dejte restart, nebo zapněte server.

Doufám, že vám to pomohlo.  Předem podotýkám, že ne na všechno oblečení to jde. Mějte se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

pročítal jsem si Váš návod a pro člověka, který s tímhle nemá žádné zkušenosti, je to špatně pochopitelné. Zkuste dodat ke každému kroku screen, aby to bylo jednodušší k pochopení pro lidi bez zkušeností.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...