Jump to content
Fivem-DEV.cz
sXtunz

Banlist - Hackers

Recommended Posts

Zdravím, 
Zde uploaduji banlist zabanovaných lidi u Nás na serveru. Snad to pomůže.

banlist.xlsx

Edited by sXtunz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,
chtěl bych Vás informovat, že se můžete dopouštět porušení GDPR, jelikož zveřejňujete IP adresy lidí bez jejich souhlasu. Pochybuji, že jste někde oznámil hráčům na Vašem serveru, že jejich IP adresa bude veřejně publikována.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 vec je říkat, že ip bude publikovaná a 2 věc je, že tu ip adresu vůbec bez svolení někde ukládáte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu? Myslel jsem to tak, že Vy jste řekl hráčům na Vašem serveru, že jejich IP bude veřejně dostupná, pokud budou zabanování za cheaty/hacky

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pokud jde o ukládání IP bez svolení tak toho se můžete dopouštět, pokud v podmínkách nemáte, že IP je uchovávána a v případě zabanování za cheaty/hacky publikována.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli by chtěli Cheateři řešit GPDR, tak sám na ně může podat trestní oznámení viz.

Ničení cizí věci podle trestního zákona č. 306/2009Sb. paragraf (§) 228, může být udělen trest ve výši až 1 rok odnětí svobody, pokud je osoba starší alespoň 15 let. K trestní odpovědnosti mladších 15 let nedochází, neznamená to však, ţe nemohou být postiženi jinak, případně mohou být postiženi rodiče. Nezletilý pachatel může být postižen nařízením ústavní výchovy, může nad ním být stanoven dohled. Pokud jde o trestní sazby, je v případě kyberšikany možný i jednočinný skutek, tzn. že jedno jednání může být kvalifikováno jako více trestných činu. Dále § 175 nebo-li spíše § 353 - vydírání, pár členů nejmenované oragnizace vydíralo hráče na našem serveru. Máme dostatek důkazního materiálu jako "screenshoty" nebo přímé zvukové nahrávky, které by sloužily k možnému vyšetřování. V případě tohoto trestného činu může být udělen trest ve výši 6 měs. až 4 let. § 229 - zneužívání vlastnictví v tomto případě softwaru k ničení cizí věci. Odpovědnost za to tedy nebere výrobce softwaru, nýbrž vlastník, který již zmíněný software používá. Maximální trest je stanoven na 2 roky. § 270 - porušení práv k databázi nebo práv souvisejícím s právem autorským. Odnětím svobody až na 2 roky. § 184 - Pomluva, až 1 rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
  • Create New...