Jump to content
Fivem-DEV.cz

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Bohužel ne. Líbí se mi tyto Logy. Jde mi jen o log commandu /car a teoreticky givovani penez a itemu
 3. Jestli máš rcore tak mají dobrou funkci na log do discordu zde je dokumentace https://docs.rcore.cz/natives/discord-sender
 4. Yesterday
 5. @BzZz Omlvám se , že jsem nereagoval dříve, každopádně jsem řešil ještě spoustu věcí. Zde je můj es_extended/server/commands.lua local CAR_HOOK = 'https://discord.com/api/webhooks/942377143927701504/S_4eRDaqwAW2gL-SU--XSbuI2OQ4G-QqDRdwqQ23mXTvWjloKkwBv3-VQ_2o7M1F97iy' -- spawn vozidel local SET_HOOK = 'https://discord.com/api/webhooks/942377143927701504/S_4eRDaqwAW2gL-SU--XSbuI2OQ4G-QqDRdwqQ23mXTvWjloKkwBv3-VQ_2o7M1F97iy' -- set peněz local GIVE_HOOK = 'https://discord.com/api/webhooks/942377143927701504/S_4eRDaqwAW2gL-SU--XSbuI2OQ4G-QqDRdwqQ23mXTvWjloKkwBv3-VQ_2o7M1F97iy' -- givnutí peněz local ITEM_HOOK = 'https://discord.com/api/webhooks/942377143927701504/S_4eRDaqwAW2gL-SU--XSbuI2OQ4G-QqDRdwqQ23mXTvWjloKkwBv3-VQ_2o7M1F97iy' -- givování itemů ESX.RegisterCommand('setcoords', 'admin', function(xPlayer, args, showError) xPlayer.setCoords({x = args.x, y = args.y, z = args.z}) end, false, {help = _U('command_setcoords'), validate = true, arguments = { {name = 'x', help = _U('command_setcoords_x'), type = 'number'}, {name = 'y', help = _U('command_setcoords_y'), type = 'number'}, {name = 'z', help = _U('command_setcoords_z'), type = 'number'} }}) ESX.RegisterCommand('setjob', 'admin', function(xPlayer, args, showError) if ESX.DoesJobExist(args.job, args.grade) then args.playerId.setJob(args.job, args.grade) else showError(_U('command_setjob_invalid')) end end, true, {help = _U('command_setjob'), validate = true, arguments = { {name = 'playerId', help = _U('commandgeneric_playerid'), type = 'player'}, {name = 'job', help = _U('command_setjob_job'), type = 'string'}, {name = 'grade', help = _U('command_setjob_grade'), type = 'number'} }}) ESX.RegisterCommand('car', 'admin', function(xPlayer, args, showError) xPlayer.triggerEvent('esx:spawnVehicle', args.car) local player = xPlayer.getIdentifier(-1) local player2 = xPlayer.getName(-1) local embed = { { ["color"] = 7829367, ["title"] = "Spawn vozidla", ["description"] = "`Admin:` ".. player2 .."\n`Identifikace:` ".. player .."\n`Vozidlo:` ".. args.car, ["footer"] = { ["text"] = os.date('%H:%M - %d. %m. %Y', os.time()), ["icon_url"] = "https://www.freeiconspng.com/thumbs/error-icon/error-icon-32.png", }, } } PerformHttpRequest(CAR_HOOK, function(err, text, headers) end, 'POST', json.encode({username = 'Použití příkazu /car', embeds = embed}), { ['Content-Type'] = 'application/json' }) end, false, {help = _U('command_car'), validate = false, arguments = { {name = 'car', help = _U('command_car_car'), type = 'any'} }}) Jde mi zatím jen o příkaz /car.
 6. BzZz

  POMOC - PDM script

  Mas PDM stazene odtud nebo mas nejake jine? https://github.com/esx-framework/esx-legacy/tree/main/[esx_addons]/esx_vehicleshop Toto je officialni esx_vehicleshop, ktery by ti mel fungovat.
 7. WADE

  POMOC - PDM script

  Ano to jo, jenom prostě obchod s autama nefunguje.
 8. Last week
 9. Ne, zacinej 0. Bud si dopln jeste 1 hodnost (ta by mel koncit bossem), takze 4 bys prejmenoval. A nebo zjisti, proc to po tobe chce grades 5 a oprav to na 4. Nejspis mate v users nekdo grades 5, ktera neexistuje?
 10. Joooo máš pravdu no :D nevšim sem si erroru kterej byl zaspamovanej mezi načítání eup . [ script:es_extended] es_extended: steam:11000011c50bb7c had an unknown job [job: police, grade: 5], setting as unemployed! Mám to všechno posunout o jedno číslo jakože recruit 1 a boss 5? (EDIT: pokaždé si setuju grade 4)
 11. Zkus dostat nejaky error. policejob society extended Nektery z techto resourcu by mohl hodit error do F8 nebo do server konzole. Projizdej tu konzoli peclive, protoze uz pri nacitani se muze snadno zaspamovat.
 12. Hele policejob je na konci configu a extended nazačátku. A ano je to jen u policejobu. Vyzkouším
 13. A je to jen u policejobu jo? Startujes ten job az po extended? Pokud ne, zkus ho v server.cfg startovat po nejakym jobu, ktery funguje.
 14. Je to Boss menu, jde tam najimat lidi ale dávat jim třeba bonus za odvedenou práci. Zkusím to, třeba to pomůže Měl si pravdu. Zjistil jsem, že v databázi se někomu nepropsalo jméno a bylo tam místo jména "NULL", kvůli tomu nefungoval script. Jsi best. Dá se tu někde dát doporučení? :D
 15. https://forum.cfx.re/t/paid-release-chezzas-inventory-esx/2040417 ?
 16. Jestli to nefunguje jen u policejobu, můžeš zkusit všechny hráče vyhodit z toho jobu, zda prázdný fungovat bude. Já teda nevím, co to má dělat, ale usuzuji, že to lustruje seznam lidí u toho jobu. Třeba tam má někdo špatný znak jen.
 17. Vždy to tak dělám. Mě je divné, že na ostatní frakce to funguje bez problému ale na job police to nefunguje. Každopádně ti děkuji za tvojí reakci.
 18. Ahoj, u placených scriptů by ses měl dotazovat vždy tvůrce. Je to placený script a my ikdyž nám nasdílíš chybu, tak nemáme možnost nahlédnout do kódu, protože si ho nikdo kupovat nebude a ty leakovat kód nesmíš. Takhle ti řeknu asi jenom to, že tvůj problém je v server/main.lua na řádku 70, pravděpodobně to asi nemůže vyčíst z nějakého důvodu příjmení postavy.
 19. BzZz

  POMOC - PDM script

  Pomocí commandu /car ti auto spawnout jde?
 20. Dělo se to i před tím, než jsi do toho hrabal?
 21. BzZz

  oxmysql

  Tak ještě vyměň návod pro nastavení databáze, protože sis našel nějakej kretenskej :D Potřebuješ ještě nastavit práva.
 22. Ahoj, včera jsem si zakoupil tento script. Funguje dobře až na LSPD. Zde to ani boss menu neotevře. Nevíte někdo, kde může být chyba? Díky za případné nápady. Díky
 23. WADE

  POMOC - PDM script

  Nefunguje mi PDM, píše mi to No Vehicles Found i když všechny auta v SQL jsou. Kdo by mi mohl pomoct, kontaktujte mě odpovědí na tento topic.
 24. Johny4

  oxmysql

  Mám tam všechno správně více než 10x překontrolovaný a i přesto to nefunguje.
 25. Sup. Dodělal sem police job a pokaždé co se restartne server nebo se reconnectne hráč tak si tu jobu musí setnou znova protože mu nefunguje celej job ale v Databázi ten job má nastavenej. Nějaké radičky na fix prosím?
 1. Load more activity

Our partners

rcore.cz
K4mb1
SLTH
×
×
 • Create New...