Jump to content
  • 0

Win SCP


Tryeos

Question

Zdarec, mám menší problém s přihlášením nebo spíš s celkovým vytvářením serveru na local hostu.
Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak propojit localhost s win scp a následně přihlašovací údaje které si zadám do WINKA poslat dalšímu člověku, který by mohl přidávat resources taky.
Mám veřejnou IP a vše co potřebuju, nejde mi vytvořit WIN SCP connect.

Prosím o help, už se s tím tady je*u asi 20hodin

(FileZilla by taky šla)

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nevím zda si uvědomuješ co vlastně chceš udělat a co je winscp.

 

Aby jsi toto mohl na 100% udelat tak by jsi potřeboval

opravdu veřejnou ipv4(6) adresu(mnoho lidi si myslí že jí ma a vlastně nemá), na svém síťovém zařízení měl nastavený routing portu na tvuj počítač, na počítači povolený ten port a pak to zásadnější, nějaký ftp server se správou uživatelů. 

 

To co by jsi ty rád bohatě a 1000x bezpečnejsi pro tebe zajištuje GIT, nauč se sním pracovat a budeš mít vystarano a nebudeš muset delat obrovnou bezpečnostní díru do svého pc a to nemluvím že bude moci nahravat jen když tvuj pc bude zapnutý a bude mít net...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 hours ago, Samnick said:

nevím co znamená "jak založit WIN"

Proste si nainstaluj nějaký ftp server

Hele prostě potřebujeme něco přes co budeme přetahovat soubory bezpečně a rychle.

mám veřejnou IP s tím že dokážu otevřít na routeru port ale nevím jak nainstalovat ftp server na pc, máš nějakej tutorial nebo odkaz?

a je ftp server na domací síť vhodný ? myslím aby se mi přes to nikdo nedostal do sítě. (Hostuji Doma)

Nebo jestli nevíš o nějakým lepším bezplatným způsobu jak přetahovat soubory.

díky předem za rady. 

ps: git je podle mě až moc složitej a na to já moc nejsem.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...